Bilardoculara kupalarını Hüseyin Özbakır verdi

Bilardoculara kupalarını Hüseyin Özbakır verdi

Bilardoculara kupalarını Hüseyin Özbakır verdi
Bu içerik 443 kez okundu.

Bilardoculara kupalarını Hüseyin Özbakır verdi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği tarafından Zonguldak’ta düzenlene Bilardo İl birinciliği turnuvası sonuçlandı.

Mavi Ay Bilardo Salonu’nda düzenlene kupa törenine, AK Parti Merkez Disiplin kurulu Başkanı ve Zonguldak milletvekilli Hüseyin Özbakır, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel ile çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

HÜSEYİN ÖZBAKIR BİLARDO OYNADI

Bilardo İl biriciliğinde yapılan final maçı sonrasında Milletvekili Hüseyin Özbakır, kozlu belediye Başkanı Kerim Yılmaz ve davetliler birlikte b ir süre bilardo oynadılar.

Ardından kupa törenine geçildi.

Turnuvada üçüncü olan Bora Yayalar Gençlik Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, yine üçüncü olan Ali Kefeli’ye kupasını Zonguldak Belediyespor Kulübü Başkanı Abdullah Bakır, turnuvada ikinci olan Hüseyin Uzun’a kupasını Kozlu belediye Başkanı Kerim yılmaz, turnuvada birici olan Uğur Emanet’e ise kupasını AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır verdi.

Kupaların verilmesini ardından toplu resim çektirildi.

Kupa töreni katılan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak milletvekili Hüseyin Özbakır, “Öncelikle teşekkür ediyorum. Büyük bir zevk aldım. 45 yaşından sonra bu oyunu zevkine vardım. Tüm gençlerimize bu spora yönelmelerini öneriyorum ve sporcuları kutluyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel’de, turnuvada dereceye girenlerin Balıkesir’de düzenlenecek olan bilardo Türkiye bölge şampiyonasına katılacağını kaydetti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti hüseyin özbakır bilardo zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017