ULUPINAR’DAN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI…

ULUPINAR’DAN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI…

ULUPINAR’DAN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI…
Bu içerik 257 kez okundu.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.

Ulupınar mesajında;

“En büyük saygıyı hak eden değerli büyüklerimizi 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Bizleri yetiştiren, geçmiş ile gelecek arasında köprü olan, yaşamları boyunca topluma ve ülkesine hizmet eden yaşlılarımız en değerli varlıklarımızdır.

Unutmamalıyız ki herkes bir gün aynı dönemi yaşayacaktır. Onun içindir ki yaşlılarımıza hayatlarının itibar gerektirdiği bu döneminde yeterli saygıyı ve sevgiyi göstermeli, onları sadece bir gün, bir hafta değil, bağlılık duygularını koparmadan her zaman hatırlamalı ve toplumla bütünleştirerek daha aktif olmalarını sağlamalıyız.

Geçmişini hatırlamayan, büyüklerinin deneyimlerinden feyz almayan bir millet körelmeye, cahil kalmaya ve yok olmaya mahkûmdur. Bu yüzden yaşlılarımıza önem göstermeli, ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalıyız. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız yaşlılarımıza hizmet konusunda bütün imkânlarıyla çalışmaktadır. Ancak toplum olarak şunun da bilincinde olmalı ve her şeyi devletten beklememeliyiz. Kimsenin muhtaçlığına ihtiyaç duymamaları için yaşlılarımıza daha iyi yaşama koşullarının oluşturulmasında yardımcı olmalıyız.

Geleceğe güvenle bakmamız için yaşamını adayan ve her zaman minnet duyacağımız yaşlılarımızın yaşama sevinçlerinin kaybolmadığı uzun ve sağlıklı bir ömür dileğiyle 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

ak parti özcan ulupınar zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017