“BARZANİ OSMANLI ŞAMARINI YİYECEK”

“BARZANİ OSMANLI ŞAMARINI YİYECEK”

“BARZANİ OSMANLI ŞAMARINI YİYECEK”
Bu içerik 362 kez okundu.

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği İl Başkanı Sinan Toprak, Irak'ta Barzani'nin yapmış olduğu referandumu değerlendirerek, “Barzani Osmanlı şamarını yiyecek” dedi

 

Referandumu kaale almadıklarını belirten Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği Başkanı Sinan Toprak, Kuzey Irak bölgesel Kürt yönetimi’nin adı altında isim bulmuş Barzani zavallısının yine maşalık görevi icabı görevlendirildiğini ve sahneye geçici olarak konulduğunu belirtti.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve milletinin bu oyunları bozmaya bilgisi, kudreti ve kuvvetinin olduğunu belirten Sinan toprak, şunları söyledi:

KUZEY IRAK’TAKİ REFERANDUM 

“Başta Türkiye Cumhuriyeti Devleti olmak üzere tüm dünya ülkelerinin karşı çıktığı Kuzey Irak’ta Barzani hükümetinin gerçekleştirdiği referandum ve sonucunu hem Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Hareketi Zonguldak İl Başkanlığı olarak hem de yurtta sulh cihanda sulh ilkesini gönülden benimseyen vatanına bağlı bir vatandaş olarak asla kabul etmiyorum ve geçerli bulmuyorum. Bu durumdan duyduğum rahatsızlığı ve esefimi kamuoyuna arz ediyorum. 

Akabinde Uzun zamandır gerek sizlere, gerek kamuoyuna açıkladığımız üzere Dünyanın bir çok yerinde, bölgesinde Müslümanların yaşadığı yerlerde korkunç siyasi oyunlar, zulümler, katliamlar ve senaryolar uygulanmaktadır. Kuzey Irak bölgesel kürt yönetimi adı altında isim bulmuş barzani zavallısı yine maşalık görevi icabı görevlendirilmiş ve sahneye geçici olarak konmuştur. Bilinçli Türk Milletinin ilkokula giden çocuğundan, evinde oturan yaşlısına kadar herkes bunu bilmekte ve bu senaryoya acı acı gülmektedir. Kaç defa söyledik, söylemeye de devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve milletinin bu oyunları bozmaya bilgisi, kudreti ve kuvveti vardır. Başta İsrail olmak üzere Ortadoğuda kaos senaryosu yazmaya kalkanlar bilmelidir ki ve bilecektir ki Barzani kuklası bu işe hafif gelecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kırmızı çizgileri ile oynayan herkes günü ve zamanı geldiğinde dünyaca ünlü Osmanlı şamarını yiyecektir”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak osmanlı şamarını yiyecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017