Zeki Tosun’dan flaş açıklama

Zeki Tosun’dan flaş açıklama
Bu içerik 1140 kez okundu.

İstifa etmeyen ilçelerle ilgili bir çalışma yapılıyor

Zeki Tosun’dan flaş açıklama

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, istifası istenen 4 ilçe ile ilgili bir çalışma yapıldığını söyledi.

Büyük bir ihtimale bu hafta sonuna kadar genel merkez tarafından kara verileceğini belirten Zeki Tosun, “4 ilçemiz var. Kozlu ilçe başkanımız istifasını vermişti. Diğer iki ilçe başkanımızın da istifaları genel merkezimiz tarafından istenmişti. Onlarla ilgili bir çalışma yapılıyor. Büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar genel merkez tarafından bu konuda karar verilir. O şekilde 4 ilçemizin de kongre tarihlerini alarak biliyorsunuz kongreye giderken 15 gün önce seçim kuruluna vermemiz gerekiyor. Bunun için de büyük ihtimalle Ekim ayı sonuna doğru bu 4 ilçemizin de kongrelerini yapmış olacağız” diye konuştu.

BAŞKANLARIMIZ YÖNETİM KURULLARIN ODLUŞTURACAKLAR

Partisinin İl Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, tamamlanan Ereğli, Devrek, Gökçebey ve Çaycuma ilçe kongrelerini değerlendirdi.

Zeki tosun, yeni yönetimlere başarılar dileyerek, “Eylül ayı içerisinde 4 tane ilçemizin kongresini tamamladık. İlk önce 16 Eylül’de Çaycuma’yı yaptık. 17’sinde Ereğli kongresini tamamladık. Geçen hafta önce Devrek’te daha sonra Gökçebey’de yaparak 4 ilçemizin kongresini tamamladık. Aynı arkadaşlarımız başkanlıklarına devam ettiler bu ilçelerimizde. Genel Merkez’in verdiği sayıya göre yönetimlerini yeniden oluşturdular. O yönetimlerle kongreler yapıldı. Kongrelerimiz 4 ilçemizde de bayram havasında geçti. Hepsi güzel oldu. Bu hafta seçilenler ilk toplantılarını yarın akşam yapacaklar. Gökçebey ve Devrek, daha öncekiler ikinci toplantılarını yapacaklar. Ona göre de şimdi onlar yürütme kurullarını oluşturarak ilçelerinde AK Parti için çalışmaya kaldıkları yerden devam edecekler. İlçelerini 2019 seçimlerine hazır hale getirmek için arkadaşlarımız var güçleriyle çalışacaklar. Ben bu vesile ile arkadaşlarımızı, yeni seçilen kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Yeni yönetimlerinde kendilerine başarılar diliyorum. Hepsinin ilçeleri için, başta olmak üzere Zonguldak için güzel şeyler yapacaklarını biliyorum. Tekrardan kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

HASTANE İNŞAATINI BİR AN ÖNCE BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun hastane konusunda son durum değerlendirerek, “Geçtiğimiz günlerde Sayın Sağlık Bakanımızla yaptığımız görüşmelerde bakan yardımcımız da vardı, müsteşarımız Eyüp Bey’de vardı. Orada yaptığımı görüşmede Zonguldak halkının eski yerini istediğini, vatandaşın çoğunun orayı istediğini ve ivedi bir şekilde yapılması taleplerini sayın bakanımıza ilettik. Sayın bakanımız da bize o yönde bir kararları olduğunu, bunu da en yakın zamanda hayata geçireceklerini söylediler. Vekillerimizle beraber bize düşen artık hastane inşaatının bir an önce orada başlaması” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika zeki tosun ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017