Valilikte halk günü düzenlendi (Videolu Haber)

Valilikte halk günü düzenlendi (Videolu Haber)

Valilikte halk günü düzenlendi (Videolu Haber)
Bu içerik 533 kez okundu.

Zonguldak Valisi Ahmet çınar tarafından başlatılmasına karar verilen “Halk günü “ toplantısının ilki yapıldı

Valilik kriz merkezi toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan katıldı.

Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, halk günü toplantısına katılan vatandaşlarla tek tek ilgilendi, onların sorunların dinledi. Sorunlarını not aldı, 

Toplantıya katılan vatandaşlar ayrıca sorunlarını forma doldurdular.

Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, "Zonguldak Valisi Ahmet Çınar resmi işlerinin olması sebebiyle toplantıya katılamadı. Ancak burada görüşülen her konuyla kendisi yakından ilgilenecektir. Sosyal Dayanışma Vakfı ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün bana bağlı olduğundan dolayı Vali Çınar bu görevi benim yürütmemi istedi. Burada bulunan vatandaşlarımızın bütün taleplerini çok detaylı bir şekilde alacağız. Bürokratik aşamayı çözebileceğimiz sorunları bizim kendi daire amirlerimizle çözeceğiz. Bizim çözemediğimiz sorunları ise vali beye anlatıp gerekirse vatandaşlarımızı valimiz ile görüştüreceğiz. Böyle bir politikamız olacaktır. Zonguldak Valisi Çınar'ın bu uygulamayı başlatmasındaki ana amaç budur. Vatandaşlarımızı özel bir odaya alacağız. Orada sorunlarını tek tek dinleyip gerekeni yapacağız. Toplantının belli bir saati olmayacak gerekirse vatandaşlarımızı akşama kadar dinleyeceğiz" dedi. 

Vatandaşlar ise "Valimizin böyle toplantı düzenlemesi halkı dinlemesi bizi çok memnun etmiştir. Bu tarz toplantıların devamını diliyoruz. Bu devlet ile halkın kaynaşması, bütünleşmesi demektir" şeklinde görüşlerini belirtiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak Zonguldak Valisi Vali Ahmet çınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017