“İtfaiye araçlarımızı yeniledik"

“İtfaiye araçlarımızı yeniledik"

“İtfaiye araçlarımızı yeniledik
Bu içerik 373 kez okundu.

İtfaiyeden Başkan Akdemir’e ziyaret

 

İtfaiye Haftası kapsamında Zonguldak belediyesi İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın ve itfaiye teşkilatı üyeleri, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.

Ziyarette İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın, Başkan Akdemir’e çiçek takdim etti.

AKDEMİR: İTFAİYE HAFTASI’NI KUTLUYORUM

Ziyarette İtfaiye Haftasını kutladığını belirten Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Öncelikle bölge müdürü ve ekibini itfaiye haftalarını kutluyorum. İtfaiyeciler günü bir kurumun en hassas birimlerinden bir tanesidir. Özellikle şimdiye kadar ki olan bölümlerde bir sıkıntı olmadı bir eleştiri gelmedi ben sizleri tebrik ediyorum. Bizler belediye olarak sizleri malzeme konusunda destek veriyoruz. Özekli 3 tane itfaiye aracımızı dinledik. Ben tekrar itfaiyeciler gününü kutluyorum. Bundan sonraki günlerde kazasız belasız çalışma hayatınızın olmasını diliyorum” dedi

SARIAYDIN: BAŞKANIMIZA TAŞEKKÜR EDİYORUZ

Belediye İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın’da, "İtfaiye haftası nedeniyle Zonguldak Belediye başkanımızı ziyarete geldik. Sayın başkanımızın arzu ettiği şekilde üç tane araç ile birlikte, alet edevat yönünde ne gerekiyorsa başkanımız bu konuda bizleri hiç geri çevirmemiştir. İtfaiye müdürlüğümüz bildiğiniz gibi 7:24 kesintisiz hizmet vermektedir her var diye de yeteri kadar personel sayımız vardır. Zonguldak'ta en uzak kabul ettiğimiz Dilaver mahallesine 7 dakika gibi bir zaman diliminde ulaşabiliyoruz. Vatandaşlardan bu konuda olumlu eleştiriler alıyoruz. Oluşabilecek olağanüstü durumlarda zaman çok önemlidir. Biz zamanla yarışıyoruz. Bazen vatandaşlarımız sabırsız olabiliyorlar. Zamanında ulaşamadığımız noktalar olabiliyor. Elimizden geldiğince gücümüzün yettiğince yangınlara müdahale etmeye çalışıyoruz "ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

itfaiye belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017