Muhtardan ikinci çeşme

Muhtardan ikinci çeşme

Muhtardan ikinci çeşme
Bu içerik 412 kez okundu.

Çatalağzı’nda Merkez Mahallesi Muhtarı Murat Karayavuz, Asri mezarlıkta yaptırdığı ilk çeşmenin ardından şimdi de Yaka Sokak’ta ikinci çeşmesini yaptırdı.

Çeşmeni yapımını tamamlanıp hizmete girmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Merkez Mahallesi muhtarı Murat Karayavuz, “Merkez mahallemizde Çatalağzı merkez muhtarlığı aracılığı ile ikinci çeşmemizi bitirdik. Çatalağzı Asri Mezarlığı'nda yaptırdığımız çeşmeden sonra Yaka Sokak’ta yaptırdığımız çeşmede mahallemize yakışır bir şekilde yapımı bitti. Bu çeşme yapımında sponsorluğunu üstlenen Tahmaz Ailesi’ne, Çatalağzı Belediye Başkanımıza ve Çatalağzı Belediyesi emeklisi Sayın Muharrem Akyıldız ağabeyime, yapımında emeği geçen herkese çok teşekkürler ediyorum.

HAYVANLARIN SU İÇELİBMESİ İÇİN SU YALAĞI YAPTIRILDI

Merkez Mahallesi Muhtarı Murat Karayavuz, çeşmeye ayrıca dışarıdaki hayvanların rahatlıkla su içebilmesi için su yalağı yaptırdığını belirti. Muhtar Karayavuz, “Ayrıca yapılan analizde bu dağ suyunun çok kaliteli olduğu raporu vardır ve dışar hayvanların su içebilmesi için su yalağı yapılmıştır” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Muhtardan ikinci çeşme Çatalağzı Belediyesi Çatalağzı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017