‘Kendi menfaatini düşünen varsa, onları uyarıyorum’

‘Kendi menfaatini düşünen varsa, onları uyarıyorum’

‘Kendi menfaatini düşünen varsa, onları uyarıyorum’
Bu içerik 2247 kez okundu.

Özbakır AK Parti’nin Devrek kongresinde partililere seslendi:

‘Kendi menfaatini düşünen varsa, onları uyarıyorum’

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, partisinin Devrek kongresinde açıklamalarda bulundu. Özbakır yaptığı açıklamalarda parti içinde sorun yaratan, kişisel menfaatlerini düşünen varsa Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olarak onları uyarıyorum. Lütfen, nerede nasıl konuşacağımızı iyi bilelim, dikkat edelim’ dedi.

Özbakır konuşmasına şu şekilde devam etti:

 

‘Biliyorsunuz bir anayasa değişikliği yaptık. Bu değişikliğe istinaden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı partimizin başına getirdik. O’nun gelişiyle zaten dinamik olan partimiz daha büyük bir dinamizm kazandı ve akabinde de olağan kongre dönemine girince, bir kısım arkadaşlarımız yeniden göreve gelmekte ve bir kısım arkadaşlarımız da ayrılmaktalar.

Bunları takip ediyoruz… Şunu ifade edeyim ki bu değişiklikler her zaman olacak. Bizler de değişeceğiz fakat kendi aramızda kırgınlık, dargınlık yapmayacağız. Şahsi menfaatlerimizi düşünerek suçlamalarda ithamlarda bulunmamız hem bize hem de partimize zarar verir. Bunu özellikle ifade etmek istiyorum. Arkadaşlar, Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olarak söylüyorum. Parti yöneticilerimizi, teşkilatlarımızı eleştirirken dikkatli olalım. Bir çok dosya önümüzde şu anda. Üzülerek partimizden ihraçlar yapıyoruz. Bu sefer, ihraç pozisyonuna gelen arkadaşlar bizleri arıyorlar. Bizi ihraç etmeyin, ederseniz şöyle olur böyle olur diyerek bahaneler üretiyorlar. Bakıyorum bu arkadaşlarımız bir anlık kızgınlıkla veyahut kendi şahsi menfaatini düşünerek çıkışta bulunuyorlar. Şunu ifade edeyim; Lütfen, nerede nasıl konuşacağımızı iyi bilelim, dikkat edelim. Çünkü bizim partimiz Türkiye’nin geleceğiyle bütünleşmiş bir partidir.’ (Haber: Sercan Yıldırım)

ak parti hüseyin özbakır son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017