ÇAYDER’den çifte ziyaret

ÇAYDER’den çifte ziyaret

ÇAYDER’den çifte ziyaret
Bu içerik 474 kez okundu.

Çaycumalılar Derneği Başkanı Ramazan Taşdemir, Çaycuma kaymakamı Serkan keçeli ve İlçe mili Eğitim müdürü Mehmet Özdemir’i ziyaret etti.

Çaycumalılar Derneği Başkanı Ramazan Taşdemir, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’i makamında ziyaret ederek Başarılar diledi. Başkan Taşdemir, yeni eğitim ve öğretim yılının öğrenci, veli, öğretmen ve eğitim yöneticileri ile tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Taşdemir yaptığı ziyarette; “İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye'nin yolu da eğitimden geçmektedir” dedi.

“Uzun bir yaz tatili sonrası 2017-2018 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim.

Barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız tek umut kaynağımızdır.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı, çağımızın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için gösterdiğiniz çaba takdire şayandır. Dernek olarak çalışmalarınızı yakından takip etmekteyiz. Evlatlarımızın cehalet bataklığına saplanmasını isteyen düşünce güçlerine en büyük cevabımız, okumuş bireyler olarak milletini kalkındıran ve yüksek seviyelere çıkartan çocuklarımız ve gençlerimiz ile olacaktır.

Çocuklarımızın günümüzün gereklerine göre yetiştirilmesi hususu, toplum olarak en fazla önem verilmesi gereken konudur. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın eğitim ve öğretim hayatlarında önemli bir yeri olan ilk ve orta öğretim dönemi devamı gelecek uzun bir yolun temelidir. İyi yetiştirilmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesi olup, güçlü ve kalkınmış bir Türkiye'nin yolu da eğitimden geçmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017–2018 eğitim öğretim yılının çocuklarımız ve gençlerimize, öğretmenlerimize, ailelerimize Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder ve öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dilerim ”dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir Çaycumalılar derneği başkan ve yönetim kurulunu kabul ederek Yeni Eğitim ve Öğretim yılı hakkında değerlendirme yaptı., il genelinde yürüttükleri müfredat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Dernek ziyaretinden memnuniyetini belirten ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Ziyaretleri için başkan ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Özdemir; “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz, bu topraklar ve bayrağımızdan başka hiçbir kaygımız yok. 15 Temmuzdaki hain saldırıyı, Çanakkale’yi, Kurtuluş Savaşı’nı düşünerek,  vatan sevdalısı eğitimciler olarak çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte daha kaliteli çalışmalar yapacağımız konusunda inancımız tam.’’  dedi.

Kaymakamlık ve Milli Eğitim ziyaretlerinde Başkan Taşdemir’e Başkan yardımcısı Teoman Temelekuran, Mali işler Başkanı Mahir İnam, Tanıdım Medya ve Halkla ilişkiler başkanı Ercan Karakuş eşlik ettiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017