BEÜ Hemşirelik Bölümü akreditasyon sürecine girdi

BEÜ Hemşirelik Bölümü akreditasyon sürecine girdi

BEÜ Hemşirelik Bölümü akreditasyon sürecine girdi
Bu içerik 1774 kez okundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi Hemşirelik Bölümü Akreditasyonu için birinci basamak başarıyla tamamlandı. 
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü akreditasyon sürecine girdi. Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (HEPDAK) tarafından Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünün akreditasyon için değerlendirilmesi uygun bulundu. Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nün 2 Ocak 2017 tarihinde yapılan resmi başvuru ile başlayan akreditasyon çalışmaları, öz değerlendirme raporu ve diğer belgeler hazırlanarak Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği’ne (HEPDAK) gönderilmişti.
Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (HEPDAK), 8.09.2017 ön inceleme sonucunda Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünün akreditasyon için değerlendirilmesi uygun bulundu. Değerlendirmek üzere uygun bulunan Hemşirelik Bölümü Eğitim Programı’nı yerinde incelemeler yapmak üzere HEPDAK tarafından oluşturulan Değerlendirme Takımı Kasım-Aralık 20017 tarihleri arasında Bülent Ecevit Üniversitesi’ni ziyaret edecek.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevim Çelik, “Yapılacak olan değerlendirme fakültemiz ve üniversitemiz için çok önemli. Akreditasyon sürecinde bizleri sürekli teşvik eden ve desteğini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer’e teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca değerlendirme sürecinin birinci basamağının başarıyla tamamlanmasına katkıda bulunan tüm Hemşirelik Bölümü öğretim elemanlarına ve Fakültemiz idari personeline teşekkür ediyorum” dedi.

zonguldak haberleri beü hemşirelik son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017