Sağlık Bakanı Son Noktayı Koydu... Hastane Oraya Yapılacak!..

Sağlık Bakanı Son Noktayı Koydu... Hastane Oraya Yapılacak!..

Sağlık Bakanı Son Noktayı Koydu... Hastane Oraya Yapılacak!..
Bu içerik 4294 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, “Hastane eski yerine yapılacak” dedi.

Ankara’da bayram sonrasında yeni Sağlık bakanı ile bir araya geldiklerini belirten İl Başkanı Zeki Tosun, “En son Sağlık Bakanı ile yaptığımız görüşmede sağlık Bakan yardımcısı da vardı görüşmemizde, müsteşarımız da vardı. Biz orada Zonguldak'ta ki durumu anlattık yeni sağlık bakanımıza. Zonguldak halkının yeni Hastanesi'ni istediğini anlattık ve halkımızın Vatandaşlarımızın hastanenin eski yerinde yapılmasından yana olduğunu aktardık. En kısa zamanda şu anki mevcut yerine İnşaatın başlaması konusun da görüşlerini bildirdi. İnşallah bir aksilik olmazsa şu anki mevcut yeni hastane inşaatı başlayacak” dedi.

KONGRELERDİMİZ BAYRAM HAVASINDA GEÇİYOR

Çaycuma ve Ereğli'de Tamamlanan ilçe kongrelerini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, kongrelerin bayram havasında geçtiğini belirterek, şunları söyledie:

“Kongre süreci Temmuz ayında başlamıştı. Geçtiğimiz Cumartesi günü Çaycuma gittiğimizin kongresini yaptık, Pazar gününde Ereğli ilçemizin kongresini tamamladık. Buralarda ilçe başkanlarımız aynı şekilde görevlerine devam ediyorlar fakat yönetimlerde değişiklikler oldu. Biz öncelikle hem Çaycuma ilçe başkanımıza ve yeni yönetimine hem de hemde Ereğli ilçe başkanımıza yeni yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Onların Biz başarılı olacaklarına inanıyoruz. İnşallah bu arkadaşlarımız 2019 seçimlerinde bu çıtayı daha da yükselteceklerdir. Kongrelerimiz bir bayram havasında geçiyor. Bu hafta sonunda inşallah bir aksilik olmazsa Devrek ve Gökçebey'de tek ilçemizin de Kongresini tamamlayacağız. Daha sonra 4 ilçemiz kalıyor. Onlarında tarihlerini belirledikten sonra ilçe kongreleri yaparaktan il kongresini hazır hale geleceğiz”

GENEL MERKEZİN KARALARINA UYULMALIDIR

Zonguldak merkez. Kilimli ve kozlu ilçe başkanların istifa etmesini istenmesi konusunu değerlendiren Zeki Tosun, “Genel merkezimizin takdiridir. Üç ilçe başkanın da istifası istenmiştir. Kozlu ilçe başkanımız istifasını vermiştir.  Zonguldak ve Kilimli ilçe başkanları Ankara’ya istifalarını verdiler mi bilemiyorum bana gelen hiçbir bilgi yok. Tabii bu görevler veriliyor bazen de alınıyor. Genel merkezin takdiridir. Bizlere düşen genel merkezimizin kararlarına uyumaktır. Bizim yapmamız gereken budur” ifadelerini kullandı.

GAZİLERİMİZE SAĞLIKLI VE MUTLU ÖMÜRLER DİLİYORUM

Evet bugün 19 Eylül Gazileri Anma Günü. Tabii şehitlerimiz ve gazilerimiz vatanımız, milletimiz, toprağımız için, demokrasimiz için, özgürlük için mücadele etmişlerdir, Burada şehit olanlarda vardır, gazi olanlarımız vardır. Biz Öncelikle vatanımız için bu mücadele yapan gazilerimizi bugün anıyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Biz bunu Birinci Dünya Savaşı'na gördük, Çanakkale Savaşı'nda gördük, Kurtuluş Savaşı'nda ve 15 Temmuz da biz bu olayları birebir yaşadık. Orada milletimizin üzerine gelen bu vatan hainleri, vatanımıza özgürlüğümüze müdahale eden hainlerle milletimizin nasıl mücadele ettiğini, nasıl tankların önüne durduğunu orada gördük. Şehit olan kardeşlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz Gazilerimize de mutlu günler sağlıklı günler diliyoruz bugün Valilik tarafından yapılan bir program vardı Ona katıldık” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri ak parti zeki tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017