“GAZİLERİMİZİ MİNNETLE SELAMLIYORUM”

“GAZİLERİMİZİ MİNNETLE SELAMLIYORUM”

“GAZİLERİMİZİ MİNNETLE SELAMLIYORUM”
Bu içerik 731 kez okundu.

Fikr-İ Asım Fikir Ve Düşünce Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Sinan Toprak, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin var olması için, kanıyla, canıyla savunmuş ve bu uğurda gazi olmuş tüm yaşayan yüce insanları şükranla, minnetle selamlıyorum” dedi.

19 Eylül gaziler gününü büyük bir onurla, gururla ve heyecanla kutladıklarını belirten Sinan Toprak, “Ebediyete intikal etmiş başta Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük gazisi ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizi, rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin var olması için, kanıyla, canıyla savunmuş ve bu uğurda gazi olmuş tüm yaşayan yüce insanları şükranla, minnetle selamlıyorum.

Kendilerine bu uğurda gazi oldukları için teşekkür ediyorum. Bu ülke şehitlerimiz ve gazilerimizle var olmuştur. Tüm şehit ve gazilerimizi hakkını, hukukunu çok iyi biliyoruz ve bilmekteyiz. Kendileri için ne söylesek onlara ne kadar şükran duysak azdır. Sağ olsunlar var olsunlar Cenabı Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017