ASKF dayanışma gecesi düzenledi

ASKF dayanışma gecesi düzenledi
Bu içerik 394 kez okundu.

 

 

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yeni sezon öncesi Birlik beraberlik ve Dayanışma gecesi düzenledi.  Cuma gecesi Dedeman Otel'de düzenlenen  geceye Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir,  Genel Maden İşçileri Sendikası  Genel Başkanı Ahmet Demirci, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz,  Ereğli İlçe Müdürü Serkan Keleş, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal ve yönetim kurulu üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Nurettin Demir ve yönetim kurulu üyeleri, ASKF Başkanı Kemal Demir ve yönetim kurulu üyeleri, 

Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Kulüp temsilcileri ve antrenör camiası  katıldı. Sanatçı Cengizan Soysal, söylediği birbirinden güzel şarkılarla, HASAD Halk  oyunları ekibine sergilediği gösterilerle geceye renk  kattı. Açılış konuşmasını yana  ASKF Başkanı geceye kulüplerden katılımın az olduğunu belirterek şöyle konuştu;” Geceye katılan herkese teşekkür ediyorum. Seçildikten 1 sene sonra  yönetim kurulu olarak toplanarak birlik-beraberlik geçesi yapmayı uygun gördük.Her sene sezon başı bu geceyi düzenleyerek  geleneksel hale getirmek istedik. Amacımız buydu. Biz yılmayacağız.Hizmetimize devam edeceğiz. Bizi kırmayıp davetimize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz ise şöyle konuştu,” Güzel ailem diye hitap ettiği spor camiasının arasında bulunduğum için çok mutluyum. Futbol  o kadar güzeldir ki. Milyonları bir araya getirir. Bu geceyi düzenleyen Kemal demir başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Daha iyi olacaktır. Kırılmaz yok . Bu bir kültürdür. İleriki zamanlarda oturacaktır.Ben yeni sezonda tüm  takımlara başarılar  diliyorum. Futbolun dostluk, kardeşlik olduğunu unutmayalım.

 Belediye Başkanı  Muharrem Akdemir ise spora ellerinden gelen desteği vereceğini belirterek şöyle konuştu,” Katılımın  az olmasından dolayı Kemal Başkanımız biraz kırgın. Arkadaşlarımızın işi vardır, acil bir durumları  çıkmıştır. O yüzden katılamamış olabilirler. Onun için kırılmamak lazım. Spor dostluktur. Maçın bir galibi olacaktır. Önemli olan maç sonu  dostluğun devam etmesi. Bu birlikteliğimiz ve sevgimiz devam etsin. Amatör Spor  Kulüplerini  yönetmek çok zordur. Çünkü maddi imkanlar katlanıyor. Masraflar katlanıyor. Bu  yapmak birazda gönül işi. Bizler elimizden gelen katkıyı vereceğiz. Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum”(HABER: ERCAN AYGÜN)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM