“UYUŞTURUCUYA KARŞIYIZ, HALK OYUNLARINA BAĞIMLIYIZ”

“UYUŞTURUCUYA KARŞIYIZ, HALK OYUNLARINA BAĞIMLIYIZ”

“UYUŞTURUCUYA KARŞIYIZ, HALK OYUNLARINA BAĞIMLIYIZ”
Bu içerik 1345 kez okundu.

HASAD Halk Oyunları Sergileme ve Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü tarafından kent merkezinde yeni dönem halk oyunları sezonu için kayıt standı açtı.

Kayıt standına gençler yoğun ilgi gösterdi.

HASAD Halk Oyunları Sergileme ve Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Orhan Yazıcı yaptığı açıklamada, yeni dönem için Eylül ayı sonuna kadar kayıtların devam ettiğini belirtti.

“Uyuşturucuya karşıyız halk oyunlarına bağımlıyız” felsefesiyle hareket ettiklerini belirten HSASD Başkanı Orhan Yazıcı. “Pankartta da görüldüğü gibi uyuşturucuya karşıyız halk oyunlarına bağımlıyız.  Geçen hafta alışveriş merkezinde stant açmıştık. Yeni sezon için şimdi de Zonguldak Gazipaşa’da kursiyer kayıt standı açıyoruz.  Çalışmalarımız bugün itibariyle başlamıştır. Ancak 30 Eylül’e kadar çocuk ve yetişkin ve ayrıca genç kayıtlarımız devam etmektedir. Yeni sezona daha güçlü bir kadro ile girip 2017-2018 sezonunu daha coşku ile yoğun programlarla geçirmeyi planlıyoruz.  Kayıtlarımız başarılı ve ilgiyle geçiyor. Eski halk oyunları ile uğraşan ağabeylerimiz arkadaşlarımız da yoğun destek gösteriyorlar. Ben buradan sizlere çok teşekkür ediyorum bizleri destekliyor” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri hasad haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017