Gomis'in forması Demir'in oldu...

Gomis'in forması Demir'in oldu...

Gomis'in forması Demir'in oldu...
Bu içerik 1515 kez okundu.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen dayanışma gecesinin özel davetli olarak katılan Galatasaray ve Milli takımın efsanevi futbolcusu Zonguldaklı Ergün Penbe geceye katkı amaçlı Galatasaray forması getirerek açık artırma usulü satışa sunuldu. Galatasaray’ın golcü futbolcusu Gomis’in giymiş olduğu sarı-kırmızılı formayı takım kaptanı Muslera, Belhanda ve Gomis başta olmak üzere tüm Galatasaraylı futbolcular imzaladı.  Ergün Penbe’nin de imzaladığı bu formayı Ergün Penbe de imza atarak ASKF’nin gecesine getirdi.

Geceye Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, TSO Başkanı Metin Demir,  GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, Galatasaray ve Milli Takımın efsanevi futbolcusu Zonguldak'ın gururu Ergün Penbe, TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal ve yönetimi, İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner ve yönetimi, TFFHGD Başkanı Nurettin Demir ve yönetimi, Spor Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tura, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, ASKF Başkanı Kemal Demir ve kulüp temsilcileri ve antrenörler katılırken, davetliler gece boyunca eğlendi.

GOMİS FORMASI AÇIK ARTIRMAYA SUNULDU
Gecenin ilerleyen saatlerinde Galatasaraylı Gomis’in tüm  futbolcuların imzaladığı forması açık artırmaya sunuldu. Formaya ise büyük talipler vardı. Açık artırmanın son bölümlerinde Tepebaşıspor, Baranspor ve TSO Başkanı Metin Demir kıyasıya bir çekişme içine girdi. Ancak TSO Başkanı Metin Demir kararlıydı Gomis’in formasına 3 bin lira ödeyerek açık artırmanın galibi, formanın da sahibi oldu.

ASKF ZONGULDAK HABERLERİ haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM