PARTİM CHP’DİR!

PARTİM CHP’DİR!

PARTİM CHP’DİR!
Bu içerik 3694 kez okundu.

 

Gökhan Demir hakkındaki iddialara cevap verdi: Kulaktan dolma bilgiyle haber yapılmaz

 

PARTİM CHP’DİR!

 

Zonguldak Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili Meclis Üyesi Gökhan Demir, Zonguldak’ta yerel yayın yapan bir basın yayın kuruluşunda kendisi hakkında yapılan iddialara cevap verdi.

Gökhan Demir, CHP’den ayrılıp Meral Akşener’in kuracağı partiye geçeceğini iddia eden basın yayın kuruluşuna ithafen: “Partim CHP’dir. İhraç edilmediğim sürece başka bir partiye geçmem söz konusu bile olamaz. Bu önemsenmeyecek bir şakaydı. Kulaktan dolma bilgiyle haber yapılmaz” dedi.

Demir sözlerine şu şekilde devam etti: “Kalabalık, arkadaş-dost ortamlarında siyaset ve ülkemizin geleceği üzerine konuşmalar yaparız. Sohbetler ederiz. Yine öyle bir ortamda ülke geleceğiyle ilgili konuşurken, kendi partimde dahil iktidar partisini ve MHP’yi eleştirdim. Kendi partimi de eleştirdim diyorum çünkü demokrasinin beşiği, takipçisi ve savunucusu her zaman CHP olmuştur. Demokraside de eleştiri kültürü vardır. Bu muhabbetin üzerine hasbelkader öyle bir laf çıktı ağzımdan. Fakat önemsenmeyecek bir şakaydı. Partim CHP’dir, ihraç edilmediğim sürece başka bir partiye geçmem söz konusu bile olamaz. Üstelik henüz kurulmamış bir partiye mi geçeceğim? Adı bile olmayan bir partiye mi geçeceğim? Dost ortamında yapılmış bir espriydi. Maalesef çarpıtıldı ve üzüldüm” dedi.

PARTİMLE İLGİLİ BİR SORUNUM YOK

Cumhuriyet Halk Partisi ile ilgili bir sorunu olmadığını kaydeden Demir sözlerine şu şekilde devam etti: “Ben Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilmiş bir belediye meclis üyesiyim. Partimle ilgili bir sorunum yok lakin eksik gördüğüm yanlarını da eleştiririm. Bunun kadar normal bir şey olamaz. Kim ne derse desin demokrasinin Türkiye’deki takipçisi ve savunucusu CHP’dir. Bu yüzden eksik gördüğüm yanlarını da diğer partileri eleştirdiğim gibi eleştirebilirim. Kimse yalandan yere, kulaktan dolma bilgilerle haber yapmasın.” (HABER: SERCAN YILDIRIM)

 

gökhan demir chp haber son dakika haberi zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM