HASAD KAYIT İÇİN STANT AÇTI

HASAD KAYIT İÇİN STANT AÇTI

HASAD KAYIT İÇİN STANT AÇTI
Bu içerik 1490 kez okundu.

Halk Oyunları Sergileme ve Araştırmla Derneği Gençlik ve Spor Kulübü (HASAD) tarafından alışveriş merkezinde kayıt stantı açıldı.

 

HASAD Başkanı Orhan Yazıcı kayıt için davette bulunduğunu belirterek, “2017/2018 sezonu için halk oyunları kursuna kayıtlarımıza başlamış bulunuyoruz. Aslında kayıtlarımız daha önce başlamıştı, sembolik olarak alışveriş merkezi bizde standımız açtık. Gençlerimize dönüşümlü olarak gece saat 22’ye kadar burada kayıtlarımıza alıyoruz. Bu stant her ne kadar Hasad’ın olsa da aslında yeni dönem için tüm derneklerimizin de aynı tarihte kayıtlarına başladığını biliyoruz. Okullarımız açılıyor. Gençlerimiz çocuklarımız yeni sezona başlayacaklar. Biz yediden yetmişe tüm Zonguldak halkına çağrıda bulunuyorum. Gelin siz de bize katılın

Beraber oynayalım oyunlarımızı. Bu sene yurtdışı programlarımız çok yoğun geçti. Artık bundan sonraki yeni sezon omuzda da yeni jenerasyonlarla 2017/2018 sezonu da inşallah sağlıklı bir şekilde geçireceğiz” dedi,.

Kursiyer gençlerde halk oyunları ile çok şey kazandıklarını ve yurt içi ve yurt dışında bir çok festivallere katıldıklarını söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri hasad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017