ZONGULDAK BELEDİYESİ TARAFINDAN SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

ZONGULDAK BELEDİYESİ TARAFINDAN SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

ZONGULDAK BELEDİYESİ TARAFINDAN SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ
Bu içerik 382 kez okundu.

 

Zonguldak Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik olarak her yıl düzenlenen geleneksel sünnet şöleni bu yılda gerçekleştirildi. Yaklaşık 75 çocuk Ağustos ayı içerisinde belediye tarafından sünnet yaptırılmıştı.

Ve Nikah Salonu'nda sünnet şöleni düzenlendi. Düzenlenen sünnet şöleninde Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Sünnet olan çocuklara hediyeler dağıttı. Başkan Akdemir çocukları tek tek kutadı

Belediye girişinde bulunan merdivende sünnet olan çocuklarla toplu olarak hatıra resmi çektirdi.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir burada yaptğı konuşmada, “"Bir anne babanın en güzel görevlerinden bir tanesi de erkek çocuğunun önce sünnetini ardından damatlığını görmektir. Bizlerde sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde sizlere destek olmaya çalıştık. Her yıl görevde olduğum süre içerisinde bu Töreni yürütmeye çalışacağız. Başhekim başta olmak üzere çocuklarımıza sünnet eden değerli doktorlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki yaşamlarında okula başlayacaklar hepsine başarılar diliyorum inşallah Allah sağlık verirse bizlere çocuklarımızın damatlıklarını da görmek nasip eder. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Ailelerde de Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ettiler.

Sünnet töreninin ardından çocuklara kapuz plajında müzikli eğlence programı düzenlenerek program son buldu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

sünnet şöleni zonguldak haberleri muharrem akdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017