Vali Çınar stat sorununa el attı

Vali Çınar stat sorununa el attı

Vali Çınar stat sorununa el attı
Bu içerik 1130 kez okundu.

 

 

İl Spor Güvenlik Kurulu’nun Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nda  maç oynanamaz şeklinde karar vermesi adeta şok etkisi yarattı.

Gelişen bu  olay üzerine Vali Ahmet Çınar ile görüşen Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, konu hakkında bilgi alışverişinde  bulundu ve maçları Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nda oynamak istediklerini bir kez daha  dile getirdi. Yapılan görüşme sonrasında Vali  Ahmet Çınar’ın bugün Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'na giderek  inceleme bulunacağı ve  yeniden durum değerlendirmesi yapılacağı öğrenildi.

Bilindiği gibi 2 sene önce yine  Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nda maç oynanamayacağı gündeme gelmiş, dönemin Valisi Ali Kaban sorunu çözerek maçların  oynanmasını sağlamıştı.

Kulüp Başkanı Süleyman Caner, sorunu  bu kez Vali Ahmet Çınar’ın çözeceğine inandığını belirterek, “Biz iki sene önce zaten bu statta  oynuyorduk. Gerekli tedbirler alındı. Bu senede oynamamızda hiçbir sakınca yok. Bizim içinde önce insan sağlığı geliyor. Ama şu anki  durumda hiçbir sakınca yok. Bu şehrin takımını sıkıntıya sokmasınlar. Sayın Valimiz Ahmet Çınar’ın sonunu çözeceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu. (HABER: ERCAN AYGÜN)

ahmet çınar zonguldakspor haber son dakika haberi vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017