Atıcılar sıkıntılı

Atıcılar sıkıntılı

Atıcılar sıkıntılı
Bu içerik 318 kez okundu.

 

 Atıcılık il Temsilcisi Selahattin İşli, imkansızlıklar  nedeni ile  müsabakalara katılmakta sıkıntı çektiklerini belirtti.

 Federasyon tarafından yeterli destek yapılmadığını belirten İşli, kısıtlı imkanlarla katıldıkları müsabakalarda  Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

 İşli, faaliyetleri hakkında verdiği bilgide şunları söyledi; "Federasyonun faaliyet programında yer alan yarışmalara katılarak Zonguldak’ın ismini  en iyi şekilde  duyurmak istiyoruz. Ancak bazı  aksiliklerle karşılaşıyoruz. Federasyonun müsabakaları organizasyonunda sıkıntılarla karşılaşıyoruz.  En son Konya ve  Eskişehir’de yapılan Zafer Kupası yarışmalarında  sıkıntı  yaşandı. Katılımın  fazla olduğu yarışma tesisatın  tam çalışmadığı  Eskişehir’e, katılımın  az  olan yarışma tesisatları tam olarak çalışan Konya’daki poligona verilmiş. Bu durumda büyük sıkıntı  yarattı. Oysa katılımın fazla olduğu  trap yarışması Konya’ya, az  olan skeet  yarışmaları   Eskişehir’e verilseydi sıkıntı yaşanmazdı. Önümüzde İstanbul’da yapılacak olan  29 Ekim Cumhuriyet kupası var.  Daha sonra Konya ve Mersin Erdemli’de yapılacak olan yarışmalar var.  Bu yarışmalarda  Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Bizim tüm temennimiz Federasyonun sporculara sahip çıkması.”

HABER: ERCAN AYGÜN

atıcılık selahattin işli zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM