İDRİS PALA DEMİR MEDYA TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

İDRİS PALA DEMİR MEDYA TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

İDRİS PALA DEMİR MEDYA TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 1279 kez okundu.

“ZONGULDAK’A KIŞ TURİZMİ İÇİN GACA ÇOK UYGUN VE YETKİLİLER BUNU DEĞERLENDİRMELİDİR”

 

Zonguldak eski İl Emniyet Müdürü İdris Pala, Demir Medya’nın yeni tesislerini ziyaret etti.

İdris Pala’yı Kanal Z Genel Yayın Yönetmeni Simge Kırlı ve Yeni Adım Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gamze Taşdemir karşılarken,  Demir Grup yönetim kurulu üyesi Hüseyin Demir’de hazır bulundu.

‘ZONGULDAK’I DEĞİŞMİŞ VE GELİŞMİŞ BULDUM’

İdris Pala: “Zonguldak biraz değişmiş ve daha güzel gördüm 12-13 sene sonra ilk defa geliyorum Zonguldak’a ve eski dostlarımızı gördük. Zonguldak’ın bende bıraktığı en büyük his, doğal güzelliği ve dostluğudur ve bunları her zaman konuşuyorum” dedi. 

GACA KIŞ TURİZMİ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR YER

Eski İl Emniyet Müdürü İdris Pala, Zonguldak’a kış turizmi için Gaca mevkiinin  uygun olduğunu söyledi. İdris Pala: “Büyük metropollere, Ankara ve İstanbul’a bu kadar yakın bir doğal güzelliği olan başka bir il yok. Kış turizmi açısından özellikle belki Zonguldaklılar bilmez ama ben burada görev yaparken kış aylarında Gaca’ya çıktığımızda yarım metre, 1 metre kar olurdu. Zonguldak il içinde günlük güneşlik iken orası bembeyaz cennet gibi olurdu ve kışın orada çok vakit geçirdik. Orası değerlendirilebilir. Bence kış turizmi açısından güzel bir yer ve yetkililer bunu değerlendirirse çok güzel olur.” Dedi.

ZONGULDAK İSTEKLERİNİ BARIŞÇIL OLARAK AKSETTİREN BİR ŞEHİR

Zonguldak’ta görev yaptığı süre içerisinde unutamadığı en büyük anısını anlatan İdris Pala: “Zonguldak'ta beni en fazla etkileyen durumlardan bir tanesi; burada binlerce kişi yürüdü, hakkını aramak için yollara çıktığında bir tek kimsenin burnunun kanaması ve bir tek camın kırılmadığını biliyorum. Bu demokrasi için çok güzel bir özellik. Zonguldak isteklerini barışçıl şekilde aksettiren bir şehirdir ve bu özelliğini her zaman devam ettirdiğini inanıyorum” şeklinde konuştu.

SİMGE KIRLI: KENDİSİNİ SIK SIK ZONGULDAK’TA GÖRMEK İSTİYORUZ

Kanal Z Genel yayın Yönetmeni Simge Kırlı’da, “Kendisini Zonguldak'ta ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ziyareti bize şeref ve onur verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İdris Pala’da ise “Ben de bu kısa ziyarette dostlarımı gördüm. Zonguldak’ın yeni doğasını yeniden nefesimle çektim. Benim için de büyük bir değişiklik ve güç kaynağı oldu. Ben teşekkür ediyorum bana bu fırsatı verdiğiniz için” dedi. 

Öte yandan İdris Pala tesisleri beğendiğini ifade etti.

(HABER/GÖRÜNTÜ-ERCAN DEMİR)

idris pala zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM