AŞKAR: İÇİMİZ KAN AĞLIYOR

AŞKAR: İÇİMİZ KAN AĞLIYOR
Bu içerik 388 kez okundu.

MEMUR-SEN’DE BAYRAMLAŞMA..

 

Memur-Sen tarafından Zonguldak’ta bayramlaşma programı düzenlendi.

Kurban Bayramı’nı ikinci günüde düzenlenen programa Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar, Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih durmuş, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları, yönetim kurul üyeleri ile üyeler katıldı.

Memur-sen üyeleri katılan üyelerinin bayramını kutladılar, şeker ve çikolata ikram ettiler.

AŞKAR: MAZLUMLARIN YANINDAYIZ

Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar Arakan’da yaşana katliamların üzüntüsü içerisinde olduklarını belirterek. "İslam dünyasında Arakan'da  kan ve gözyaşının hüküm sürdüğü böylesi bir Kurban Bayramı gününde güzel şeyler paylaşmak, güzel konuşmak isterdik. Ancak ümmet anlayışı ile Arakan'da ki, Filistin'in neresinde bir mazlum varsa onların yanında olduğumuzu belirterek başta Zonguldaklı hemşerilerimiz, Memur Sen'in değerli üyeleri olmak üzere bütün Müslüman aleminin ve inananların mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyorum" şeklinde konuştu.

SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKTAN VÖEKİLİ DURŞU DA BAŞYRAMLAŞMAYA KATILDI

Bayramlaşma programına Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş’da katıldı.

Durmuş yaptığı konuşmada, “Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı'nı kutluyorum ancak bu bayramda içimiz kan ağlıyor. Her ne kadar yüzümüz gülse de içimiz buruktur. Tüm Müslüman coğrafyasının bu zulümden kurtulabilmesi için Türkiye'ye ve bizlere çok büyük bir misyon düşmektedir. Bizler de daha çok çalışarak belki daha çok fedakarlık yaparak tüm dünyadaki mazlum Müslümanların kanının akmasını durduracak kadar güce ulaşabiliriz. Yoksa sadece lanet okumakla, beddua etmekle yetiniriz. Allah bu milletin yar ve yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri memur sen kamuran aşkar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017