“BELEDİYENİN ASIL SAHİBİ ÇALIŞANLARIMIZDIR” (Videolu Haber)

“BELEDİYENİN ASIL SAHİBİ ÇALIŞANLARIMIZDIR” (Videolu Haber)

“BELEDİYENİN ASIL SAHİBİ ÇALIŞANLARIMIZDIR” (Videolu Haber)
Bu içerik 334 kez okundu.

BELEDİYE BAŞKANI MUHAREM AKDEMİR BAYRAMDA SENDİKA VE MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET ETTİ.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kurban bayramı’nı ikici günüde, temizlik işleri, Belediye-İş Sendikası, Tüm Bel-Sen ve Zabıta ile itfaiye Müdürlüklerini ziyaret etti.

Ziyaretlerinde sendika yöneticileriyle ve sendika üyeleriyle buluştu, bayramlaştı, ayrıca temizlik, itfaiye ve zabıta müdürlüğü personelinin bayramlarını kutladı.

Belediye-İş Sendikası Sendikası’nda düzemene bayramlaşma programında ayrıca Belediuye-İş sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek’de hazır bulundu.

ATAYAN: BAYRDAMLAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Başkan Akdemir’e hoş geldin diyen Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Tahsin Atayan tüm Zonguldaklıların Kurban Bayramı'nı kutladığını belirterek, “İnşallah yine tekrar böyle bayramlarda bir araya geliriz. Bugün bayramın ikinci günü bizde de bayramlaşma rutin hale gelmiştir. Belediye başkanımız bayramın her ikinci günü bizi ziyaret eder. Kendisine teşekkür ediyorum. Bayramlar bizim için çok önemlidir. Birlik, beraberlik, kardeşlik adına önemlidir" dedi.

AYÇİÇEK, KUTUPLAŞMALAR AYRIŞMALAR BİZLERİ ÜZMEKTEDİR.

Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde insanların hala kutuplaşmalarda ısrarcı olmasından dolayı yaşadığı üzüntüye vurgu yapan Belediye İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek’de, “"Öncelikle Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'e teşekkür ederim. Her bayram bizleri yalnız bırakmayıp ziyaret ediyor. Ancak maalesef bu günlerde daha fazla birlik beraberlik olmamız gerekirken ısrarla kutuplaşmalar, ayrışmalar var. Bu bizleri bir hayli üzmektedir. Bayramlar niye vardır? Bayramlar, dostların bir araya gelmesine vesile olmak için vardır. Ben işsizliğin çok az olmuş olduğu, hatta sıfıra indiği, iş kazalarının minimuma inmiş olduğu, çalışma barışının hakim olduğu, Adalet duygularının, hukukun üstün olduğu, örgütlenmenin önündeki engellerin tamamen ortadan kalktığı, barışın hakim olduğu bir Türkiye'de yaşamak dileğiyle bayramınızı kutluyorum" dedi.

AKDEMİR: BELEDİYENİN SAHİBİ BEN DEĞİL SİZ ÇALIŞANLARSINIZ

Son olarak konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’de, “Bu belediye benim değil bizlerin. Bizler bugün varız yarın yokuz ama sizler hep buradasınız. Bu belediyenin asıl sahibi siz çalışanlarsınız. Hepinizin kurban bayramını kutluyorum. Kesilen kurbanların ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor olmasının aslında paylaşmanın önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Kurban Bayramı Müslüman alemi için çok önemli bir bayramdır. Özekli kurban kesimlerinin olduğu bir bayramdır. Kurban kesimlerinin paylaşılmasının olduğu bayramlardır. Bu da paylaşmanın ortaya çıkmasıdır. İhtiyacı olan insanlara bu paylaşım ruhunun tüm dünyaya yansıtılması çok önemlidir. Bizlerde Müslüman ülkeler olarak bunu güzel bir şekilde başarıyoruz." Diye konuştu.

Başkan Akdemir konuşmasında ayrıca kedisini görüntüleyen basın mensuplarının da bayramını kutladı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir bayramlaşma haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM