SADETTİN DEDE ÜYELERİNİ BAYRAMLAŞMAYA DAVET ETTİ

SADETTİN DEDE ÜYELERİNİ BAYRAMLAŞMAYA DAVET ETTİ
Bu içerik 529 kez okundu.

 

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sadettin Dede düzenleyecekleri bayramlaşma törenine tüm üyelerini davet ettiklerini söyledi.

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sadettin Dede, Kurban Bayramı’nın ikinci günü saat 12.00’den itibaren sendikada bayramlaşma töreni düzenleyeceklerini ifade etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı ile Kurban Bayramı’nı kutladığını belirten Sadettin Dede, şunları ifade etti:

”30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümünü kutlacdık. Tabii 30 Ağustos hakikaten bizim için önemli bir gün, Zafer'in adı. Ağustos ayı Türk Milleti için hakikaten önemli bir ay, İki önemli zaferlerin gerçekleştirmiş olduğu bir ay. 1071 Malazgirt Zaferini düşündüğümüzde Malazgirt Zaferi'nin ardından Malazgirt Zaferi ile Anadolu'nun kapılarını Türklere açılmıştır. 30 Ağustos'ta da Cumhuriyete giden yol da açılmış oldu. Bu anlamda baktığımız zaman hakikaten önemli bir Zafer'in adıdır 30 Ağustos. 30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurdumuz için milletimiz için hayırlı uğurlu olsun. Nice 30 Ağustos’lara bu millet İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde devam eder.Kurban Bayramı günleri kardeşlik günleri, birlik ve beraberlik günleri, içimizdeki küskünlükleri dargınlıkların biteceği önemli günlerdir hakikaten. Bu son derece önemli günlerdir. Kurban Bayramı'mız tüm yurdumuzda milletimize İslam alemine hayırlı ve uğurlu olsun. Ve bu Bayramı da inşallah birlik ve beraberlik içerisinde kardeşlik içerisinde güzel bir bayram ile neticelendirilelim. Bir şey daha söylemek istiyorum. Gerçekten Kurban Bayramı günlerinde trafik yoğunluğu bir hayli fazla Sıla-i Rahim (Akraba ziyareti) yapmak üzere gelen, memleketlerine giden kardeşlerimiz yollarda dikkatli olsunlar, kazaya belaya meydan vermesinler ve hepimiz için güzel bir bayram olsun inşallah. Bayramın ikinci gününde yine Memur-Sen, Eğitim Bir-Sen ve diğer sendikalarla birlikte beraber burada olacağız. Saat 12.00’den itibaren bayramlaşmamız başlayacak. Buradan tüm üyelerimizi, sevenlerimizi bayramlaşmaya bekliyoruz. Bu bizim için de hayırlı ve önemli bir gün. Dolayısıyla tüm arkadaşlarımızı buraya bekliyoruz^”

(HABER-ERRCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017