Semerci Kurban Bayramı'nı kutladı

Semerci Kurban Bayramı'nı kutladı
Bu içerik 234 kez okundu.

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Semerci mesajında, “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, toplumsal birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı  iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevginin, şefkatin ve merhametin doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Her türlü güzelliğin ve mutlulukların yaşandığı günler olan bayramlar eş, dost, akrabaların, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği müstesna zaman dilimleridir. Bayramlar bereket, dayanışma, paylaşma ve kardeşliktir.  

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, mesajının sonunda bayramlaşma programının bayramın birinci günü olan 1 Eylül 2017 Cuma günü saat 14.00’te Eski anaokulu bahçesinde (Belediye kültür evi bahçesi ) yapılacağını belirterek, programa tüm ilçe halkını davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017