Bayram öncesinde şeker ve çikolata satışları arttı

Bayram öncesinde şeker ve çikolata satışları arttı
Bu içerik 496 kez okundu.

 

Zonguldak’ta Kurban Bayramı öncesi şeker ve çikolata satışlarında artış yaşanıyor.

Bayram şekerleri tezgahları süslerken son iki günde şeker ve çikolota satışların da artış olduğunu belirtken esnaf Zekai Uncu, şeker ve çikolata’da Ramazan Bayramı’na göre fiyatlarda bir değişiklik yaşanmadığını belirti.

Esnaf Zekai Uncu, “Şeker fiyatlarına zam yok. Ramazan Bayramında sattığımız fiyatlardan satışımızı gerçekleştiriyoruz. Hiçbir ürünümüze de zam gelmedi ve zam da yapmadık. Şeker ve çikolata çeşitlerimiz oldukça fazla. Geleli daha bir hafta oldu. Herkes canının çektiği istediği kadar alıp gönül rahatlığıyla evine götürüp çoluğuna çocuğuna, eşine dostuna, akrabasına ikram edebilir. Hiçbir sıkıntı yok ve olmayacaktır. Buna kesin garanti veriyoruz. Her ürünümüz taze ve güzeldir. Herkese hayırlı bayramlar. Vatandaşın Alım gücü var. Zaten bize verdikleri paralar 30 lira-45 lira ve bu para da vatandaşın cebinde var. Her ne kadar kurban bayramı olsa da vatandaş evine şekerini çikolatasını alıyor. Fiyatlarımız uygun ve dediğin gibi vatandaşın alım gücü de fena değil Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlarda bayramda eş, dost ziyaretleri yaptıklarını, ayrıca gelen konuklara da şeker ve çikolata ikram ettiklerini kaydetti.

Minik çocuklarda annelerini aldıkları şekerleri yamak için birbiriyle yarıştılar.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI