‘Dokunmadığımız mahalle kalmayacak’

‘Dokunmadığımız mahalle kalmayacak’
Bu içerik 747 kez okundu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, mahallelerde çalışmaların tüm hızıyla devam edeğini söyledi.
Son dönemlerde eleştiri oklarını üzerine çeken Başkan Akdemir, eleştirilere de yanıt vererek dokunulmayan mahalle bırakmayacaklarını da sözlerine ekledi.
Başkan Akdemir: “Her zaman yıkılmadan yenisinin yapılmayacağını söylüyorum. Yaptığımız yerler boş arazi yada boş arsa değil. Mutlaka üzerinde başka maddeler var, araç gereçler var, yapılar var. Bunları kaldırmak, yıkmak lazım. Yıkarken de toz duman oluyor, bir yağmur yağıyor çamur oluyor. Ama bunun mutlaka yapılması gerekiyor. Yenilenmesi gerekiyor. Alt yapılarını da, su giderlerini, pis su giderlerini, Telekom’unu, enerji hatlarını yenileyerek yapmaya çalıştık ki  yaptık ve şimdi kullandığımız malzeme de en az bir süre belirtmek istemiyorum, çok uzun yıllar hiç eskimeyecek şekilde oluyor. 
l Özellikle ona dikkat ettirdik. Sadece bu hizmetlerle bitmeyecek. Mahallelerimizde dokunmadığımız yerlerimiz var. Mutlaka onlara da dokunacağım, hizmetleri yerine getireceğiz ama birçok mahallede gerçekten çok büyük işler yaptık. Kaldırımlarımızı yeniledik, alt yapıyı yeniledik. Özellikle altyapılara daha çok büyük önem gösterdik. Mahallelerimize birkaç nokta daha var. Onları da hallettiğimizi zaman inşallah bundan sonraki yağmurlarda Zonguldak’ın pek sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum” dedi.  (HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM