Saadet Partisi seferberlik ilan ediyor!

Saadet Partisi seferberlik ilan ediyor!
Bu içerik 323 kez okundu.

 

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkan Yardımcısı İbrahim Işık, bayramdan sonra baskın seçime hazırlık kapsamında seferberlik ilan edeceklerini söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, 

Temel Karamollaoğlu, partisinin Balgat Eğitim Merkezinde, il başkanları ve il müfettişleriyle bir araya geldiği toplantı öncesi yaptığı konuşmada, Kasım ayında seçim olma ihtimalini belirterek teşkilatlara hazırlanma talimatı verdiğini açıklamıştı.

Toplantıda İl başkanı sadık Kar ile birlikte hazır bulunan İl başkan yardımcısı İbrahim Işık, genel Başkan Karamollaoğlu’nu bu açıklamasını değerlendirdi.

Işık, Karamollaoğlu, seçimlerin zamanında yapılması halinde mahalli seçimlere 1,5, genel seçimlere 2 yıl olduğunu anımsatarak, şunları söyledi: "Ama biz bir baskın seçimin olma ihtimalini de her zaman gündemimizde tutuyoruz. Başka söylemlere itibar etmeden, bu sene kasımda bir seçim olma ihtimali hala var. Bunun için biz kendimizi kasımda olacak bir seçime göre hazırlamak mecburiyetindeyiz. Çalışmalarımız da inşallah buna endeksli olarak yürütülecek, gafil yakalanmamalıyız. Ani bir karar neticesinde 'Vay canına böyle bir durumla da karşılaşacağımızı hiç düşünmemiştik' dememeliyiz. Onun için bugün yapacağımız il başkanları toplantımız, tarihi bir toplantı. Hazırlıklarımızı gözden geçirmek, varsa eksik olan kongrelerimizi tamamlamak, teşkilatlarımızdaki birtakım noksanlıkları gidermek mecburiyetindeyiz. Çelikleşmek mecburiyetindeyiz. İnşallah önümüzdeki seçimler Saadet Partimizin yeniden millet nazarında ittifakla desteklendiği bir seçim olacak. Biz var olduğumuzu, ülke problemlerini çözmeye hazır olduğumuzu mutlaka ispat edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017