AK GENÇLİKTE KONGRELER BAŞLADI

AK GENÇLİKTE KONGRELER BAŞLADI
Bu içerik 677 kez okundu.

 

Ak Parti Zonguldak Gençlik Kollarında; Çatalağzı’na Talha Kocadayı, Filyos'a Rutkay Kurt, Çaydeğirmeni’ne Sercan Pür göreve getirildi.

 

 

Ak Parti Zonguldak Gençlik Kolları Teşkilatları 5. Olağan kongreleri yapıldı. 

İlk olarak Çatalağzı Belde Teşkilatında yapılan kongrede Talha Kocadayı göreve layık görüldü. Ardından Filyos'ta yapılan kongrede göreve Rutkay Kurt getirildi. Son olarak Çaydeğirmeni beldesinde yapilan kongrede goreve Sercan Pür getirildi. 

Kongre surecini değerlendiren Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk şunları söyledi;  "Kongreler Ak Partinin düğün günleri dava arkadaşlarının buluştuğu en mutlu gündür. Bizler bu kapsamda belderimizle başlayarak sırasıyla ilçelerimiz ve ardından il kongremizle sureci tamamlamış olacağız. Göreve gelen kardeşlerimiz Liyakat, Ehliyet, Emniyet ve Dürüstlük ilkelerini kendilerini şiar edeceklerine inanıyor ve yeni olusturacağımız ekibin Zonguldak'ın geleceğine ileri ki yıllarda damga vuracağına şimdiden sizlere söylüyorum. İnşallah Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan'ın belirtmiş oldugu 2019, 2023, 2053, 2071 hedeflerinde bu kadroların yer alacağını biliyor ve bu kutlu davayı daha ileriye taşıyacak bir ekibi oluşturmak için elimden geleni yapacağımı herkesin bilmesini istiyorum. Kongreyle alakalı sloganımız olan sözü söyleyerek sözlerime son vermek istiyorum" ifadelerini kullandı.

(Haber-Ercan Demir)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017