ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI DESİP PROJE KAPANIŞ TOPLANTISINA KATILDI

ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI DESİP PROJE KAPANIŞ TOPLANTISINA KATILDI
Bu içerik 337 kez okundu.

 

 

AB ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, sözleşme makamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü İstihdam Politikaları Daire Başkanlığı tarafından yürütülen DESİP-Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında gerçekleştirilen DESİP Proje Kapanış Toplantısı ve “Fark Yok. Farkında mısın?” Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni’ne Çaycuma TSO adına Genel Sekreter Alper Püren ile “Kadın Tasarımcılar Çaycuma’yı Değiştiriyor” Projesi Koordinatörü Recep Acar katıldılar.

 

24 Ağustos’ta Ankara’da gerçekleşen toplantı programında öncelikle DESİP Projesi’nin tematik sunumu AB Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Program yöneticisi Tvestana Stoycheva, AB Mali Yardımlar Daire Başkanı Uğur Güneş, Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan tarafından yapıldı. Sonrasında “Fark Yok. Farkında mısın?” Fotoğraf Yarışması’nın Ödül Töreni gerçekleştirildi.

 

Yine program kapsamında sırasıyla Fotoğrafçı ve gazeteci Coşkun Aral’ın “Yaşam Sanattır. Sanat İçin Çalışmak Lazım” başlıklı konuşması, DESİP İstihdam ve Sosyal İçerme Uzmanı Herve Buiges’in DESİP Projeleri Kapsamında Gerçekleşen Faaliyetler ve Ulaşılan Sürdürülebilir Sonuçlar sunumu, Polonya İstihdam ve Sosyal İşler Kurumu Müdürü Dr. Lukasz Arendt’in Dezevantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu sunumu, Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Şeref Kazancı’nın sunumu ile Çalışma Genel Müdürlüğü İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim Demircan moderatörlüğünde ISEDEP – Hibe Projesi Temsilcileriyle Sohbet gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017