Göbü yoluna bariyer yapılıyor

Göbü yoluna bariyer yapılıyor
Bu içerik 947 kez okundu.

Göbü köyü ve Muslu beldesi arasında kalan Kilimli ilçesi Göbü Köyü ile Muslu Beldesi arasında ki karayoluna bariyer yapılıyor.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu beraberinde AK Parti Muslu Belde Başkanı Hayri Kabadayı ile birlikte Göbü köyü istikametinde yapımı devam eden bariyer çalışmalarını yerinde inceledi. 

Karayoları Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’ye bu konuda teşekkür ettiğini belirten AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut kanberoğlu, şunları ifade etti: “Kurtköy, Şirinköy Türkali ve Göbü köylerine ulaşım için kullanılan yaz aylarında ise yerel halkın denize gitmek için sık kullandığı bu yol oldukça güvesiz ve bakımsız bir durumdaydı. Geçtiğimiz yıl yaşanan üzücü bir trafik kazası sonucu yolu daha güvenli kılmak adına yol kenarına bariyer yapılmış lakin Göbü köyü ve Muslu beldesi arasında kalan kısım eksik kalmıştı. Bunun üzerine Karayolları Bölge Müdürümüz sayın Hüsamettin Özendi ile bir görüşmemiz oldu. Kendisine bu yolun durumunu arz ettim. Görüşmemizin akabinde sayın Bölge Müdürümüz bu yolun eksik kalan bariyerlerin tamamlanması ve aynı zamanda yolun asfalt bakımlarının tamamlanması talimatını verdiler. Şuan kullanılan yolumuzun hem bariyerleri hemde Filyos’a kadar olan asfalt bakımları yapılmış durumda. Sayın bölge müdürümüz göreve geldiği günden beri gecesini gündüze katarak başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Kendisi kangren olan Kilimli Sahil Yolu'nun tamamlanması ve 2.Etap Kilimli-Filyos arası sahil yolunun bir an önce başlaması için yoğun çaba göstermektedir. Ben özverili çalışmalarından ve köy yollarımız ile ilgili talebimize göstermiş olduğu alakadan ötürü sayın Bölge Müdürümüz Hüsamettin Özendi'ye teşekkür ediyorum" dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM