Veteranlar Ligi için geri sayım(Videolu)

Veteranlar Ligi için geri sayım(Videolu)
Bu içerik 708 kez okundu.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu tarafından yeni sezon öncesinde Batı Karadeniz Bölgesi bilgilendirme toplantısı yapıldı. Dedeman Otel’e gerçekleşen toplantıya Türkiye Masterler ve Veteranlar  Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu, yönetim kurulu üyesi Ahmet Arslan, Batı ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu  Ali Doğan ve Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan 9 takımın  yöneticisi katıldı.

Yeni sezonla ilgili planlamanın yapıldığı toplantının 

açılış konuşmasını yapan Batı ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu Ali Doğan, kendilerine destek olan Hacı Demir’e teşekkür ederek tüm takımlara başarılar diledi.

 Federasyon Başkanı Kenan Gürsü ile her geçen gün lige katılımın arttığını belirterek süreç hakkında şu bilgileri verdi: “Ben öncelikle toplantıya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum. 2014 yılında deneme amaçlı başlattığımız ligimiz her geçen gün daha iyiye gidiyor. Ligi kurmadan önce isim tescilini aldık. Sonra Derneğimizi kurduk ve Federasyonun tescilini aldık. Türkiye Futbol Federasyonu ile ortak hareket ederek liglerimizi başlattık. Aşama aşama giderek önümüzü görme imkanı bulduk. Şimdi Türkiye genelinden katılımın olduğu güzel bir lig oluşturduk. Eski futbolcular yeniden yeşil sahalara döndü. Futbolu bırakmış  kişiler bu lig sayesinde yeniden evine ekmek götürebilir konumuna geldi. Özellikle İstanbul’da futbolcular transferlerinde para kazanır hale geldi. Bizde bir anlamda bunu hedeflemiştik. Jübilesini yapan eski oyuncuları tekrar işin içine çektik. Bizim hedefimiz ligi kaliteli bir hale getirmek. Bölgelerinde 8 takımın yer  aldığı  gruplar oluşturuyoruz. Ben yeni sezonda  tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi. 

Toplantı karşılıklı bilgi alışverişi şeklinde devam etti.

Batı Karadeniz Bölge grubunun şu şekilde oluşması bekleniyor; Zonguldak, Çaycuma, Bartın, Karabük, Akçakoca,  ÇATES Işıkspor, Kastamonu, Kozlu. HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017