Tersane kolları sıvadı

Tersane kolları sıvadı

Tersane kolları sıvadı
Bu içerik 769 kez okundu.

Amatör Küme takımlarından Tersanespor’da  geçen ay yapılan Olağan Genel Kurul’da  İsmail Hasdemir Başkanlığında yeni bir yönetim belirlenmişti.

Mavi-Beyazlı ekibin  yeni yönetimi  ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda yeni sezonun planlanması  yapılırken, izlenecek yol haritası belirlendi.

Tersanespor’un adını yaşatmak için mücadele edeceklerini belirten Kulüp Başkanı  İsmail Hasdemir şu bilgileri verdi:” Yönetim kurulu olarak yeni sezon hazırlıklarına başladık. Öncelikle Kulüp merkezimizi Tersane’de yeni bir yere taşıyacağız. Yeni yerde çalışmalarımızı daha  rahat bir ortamda yapabileceğiz. Yeni sezon öncesi takımın başına öncelikle bir antrenör getirmek için  görüşmelerimiz olacak. İkinci amatör küme maçlarının başlaması Şubat ayını bulacak. Biz bu zaman zarfında  takımı toparlayacağız.Geçmişte kulübümüzde oynamış oyuncu kardeşlerimizden bazıları  tekrar  yuvaya dönmek istiyor. A takımın yanı sıra genç takım da kurmayı amaçlıyoruz. Aramıza katılan oyuncular olacak. Amacımız  Tersanespor’u tüm Zonguldak halkı ile kaynaştırmak. Yeni sezonda Tersanespor olarak lige renk katmak ve adımızı en iyi şekilde  duyurmak istiyoruz” dedi

HABER: ERCAN AYGÜN

tersanespor haber zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017