Sakaryalı işadamından örnek davranış

Sakaryalı işadamından örnek davranış

Sakaryalı işadamından  örnek davranış
Bu içerik 757 kez okundu.

80 Adet kombine kart alarak Zonguldakspor’a maddi destekte bulundu

 

1966 Zonguldakspor Taraftar Derneği  Başkanı Tuncay Cihan ve Zonguldak'ta büfe işleten Serkan Kalger, ürününü sattığı  firmanın Müdürü  Yüksel Mazlum ile yaptığı girişimler sonrasında  Zonguldakspor’a maddi destek sağladılar.

Yapılan görüşmeler sonrasında Sakaryalı iş adamı ve firma sahibi   Suat  Köse ile temasa  geçildi. 80  adet kombine kart alan Suat Köse, 20 Bin TL tutan ücretini Zonguldakspor’un banka hesabına yatırarak, kırmızı-lacivertli ekibe destek oldu.

ZONGULDAK’TA BİR İLK

Zonguldaklı esnaflara örnek teşkil edecek bu davranıştan dolayı firma sahibine teşekkür eden 1966 Zonguldakspor Taraftar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, dernek olarak Zonguldakspor’a destek olacaklarını belirterek şunları söyledi,”Zonguldakspor Taraftarlar Derneği olarak  Kulüple birlikte hareket edeceğimizi söylemiştik. Bu doğrultuda  Soğuksu semtinde büfe işleten Serkan  Kalger arkadaşımız  ürünlerini sattığı firmanın müdürü olan Yüksel Mazlum ile bizi tanıştırdı. Daha sonra da Sakarya Karasu’da  faaliyet gösteren firmanın sahibi iş adamı  Suat Köse ile  görüştük. Kendileri bize, Zonguldakspor’a her türlü desteği vereceklerini belirtiler. 80 tane kombine kart alarak 20 Bin TL tutan ücretini Zonguldakspor’un Banka hesabına yatırdılar. Makbuzunu aldık. Gelir tamamen Zonguldakspor’un kasına girdi. Biz aracılık yaptık. Kendisi Zonguldak’ta iş yapıyor ama Sakarya’da yaşıyor. Zonguldak’ta  iş yapıp para kazanan çok esnaf var. Ama hiç biri Zonguldakspor’a destek olmuyor. Sakaryalı iş adamımızın  davranışını örnek almalarını ve aynı duyarlılığı göstermelerini bekliyoruz. Bu Zonguldak’ta bir ilktir. Bu zamana kadar  hiç kimse  bu kadar fazla miktarda kombine kart almamıştı. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”

ÖRNEK BİR  DAVRANIŞ SERGİLEDİ

Zonguldak’a mal satıp para kazandığı için Zonguldakspor’a destek olmak istediğini belirten firma sahibi Suat köse ise yaptığı açıklamada şu duygulara yer verdi: “Biz Karasu’da faaliyet  gösteren bir firmayız. Zonguldak’ta da iş yapıyoruz. Ürünlerimiz burada da satılıyor. Satış Müdürümüz Yüksel Mazlum’dan bize bu yönde bir talep geldi. Bayiimiz Serkan  Kalger’in ve Taraftarlar Derneği Başkanımız Tuncay Cihan’ın taliplerini dinledik. Biz de bu talebi kabul ettik. 20 Bin TL tutarında kombine  kart alarak destek olduk. Biz Karasu’da faaliyet gösteren bir firmayız. Zonguldak’a mal satıyoruz. Ürün gönderiyoruz. Bunun sonucunda para kazanıyoruz.  Zongludakspor’a seve  seve yardım ettik. Bundan sonra her sene   sezon başı kombine kart alarak destek olacağız”  diye konuştu

Yüksel Mazlum sponsor kombine haber zonguldakspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017