'ZTSO bir kalitedir'

'ZTSO bir kalitedir'
Bu içerik 1298 kez okundu.

'Zonguldak Ekonomi Zirvesi'nde ZTSO'ya büyük övgü

'ZTSO bir kalitedir'

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Zonguldak Ekonomi Zirvesi”ne katılmıştı.

Zonguldak ziyaretinde Vali Ahmet Çınar'ı makamında ziyaret eden Rifat Hisarcıklıoğlu, Dedeman Otel’de gerçekleştirilen ekonomi zirvesinde önemli mesajlarda vererek: "Şu müjdeyi vermek istiyorum. Türkiye’nin markası olan yerli otomobili yapacak babayiğitler var. Bunu Bilim Sanayi Bakanıyla beraber çalıştık. İnşallah pazar günü görüşmelere başlıyoruz. Yakında bunları kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

ZTSO tarafından gerçekleştirilen bu önemli zirve de Vali Ahmet Çınar birlik beraberlik mesajları verirken, yapılan organizasyonlar ile Türkiye'nin her geçen zaman daha da çok geliştiğini söyledi.

Başarılı çalışmaları ile taktir toplayan ZTSO Başkanı Metin Demir ve yönetiminden övgü ile bahseden Hisarcıklıoğlu: "ZTSO Londra, Paris Ticaret Sanayi Odaları gibi aynı kalitede bir odadır. Uluslararası derecelendirme kuruluşu tarafından da akredite edilmiştir. Zonguldak TSO 5 yıldızlı bir odadır” dedi.

Zirve sonrası değerlendirmede bulunan ZTSO Başkanı Metin Demir: "Odamız öncülüğünde Zonguldak Ekonomi Zirvesi'ni gerçekleştirek. Sayın Valimiz Ahmet Çınar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, bölge milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, oda başkanlarımız ve birbirinden değereli katılımcılarımız ile güzel bir Ekonomi Zirvesi'ni gerçekleştirdik. Herkere teşekkür ediyorum" dedi.

ztso metin demir son dakika haberi haber zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017