İSMETPAŞA PARKI TAMAMLANMAK ÜZERE

İSMETPAŞA PARKI TAMAMLANMAK ÜZERE

İSMETPAŞA PARKI TAMAMLANMAK ÜZERE
Bu içerik 1072 kez okundu.

Zonguldak mert merkezinde bulunan ve emekliler parkı olarak bilinen İsmet Paşa Parkı’nda düzenleme çalışmaları tamamlanmak üzere.

Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri park içinde mevsimlik çiçek ve bitki ekimlerinin gerçekleştiriyorlar.

Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Funda Türk, çalışmaları inceledi.

PARKIMIZI KISA SÜREDE HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ

Çalışmalar hakkında bilgi veren Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Funda Türk, “İsmetpaşa Parkı'nı günümüz koşullarına göre aydınlatmalarını,  döşeme taşlarını oturma gruplarını ve bitki ekim çalışmalarını tekrardan düzenledik.  Halkımız için gerekli olan en güzel şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Parkta bundan sonra zemin çalışmalarını tamamladık. Aydınlatmamızı yapacağız, çöp kutlarını koyacağız ve yeni bir alan olarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

KENT MERKEZİNDEKİ YEŞİL ALANLARI RENKLENDİRİYORUZ

Ayrıca kent merkezi genelindeki yeşil alandaki çalışmaları değerlendiren Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Funda Türk, “Kent merkezimizde ise her zaman olduğu gibi mevcut yeşil alanlarımızı mevsimlik bitkilerle renklendiriyoruz. Ayrıca yeni yapılan oyun parklarıyla halkımıza daha farklı alanlar açıyoruz. Çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Funda Türk zonguldak haberleri park
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017