Alternatif olarak Devrek gösterildi

Alternatif olarak Devrek gösterildi

Alternatif olarak Devrek gösterildi
Bu içerik 3455 kez okundu.

 

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun  yetişmemesi durumunda, maçlarını Devrek’te oynayacakların söyledi.

 

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, dün yapılan Spor Güvenlik toplantısını değerlendirdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor’un Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Spor Güvenlik Kurulu toplantısında, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu tribünlerinin yetişmemesi durumunda  alternatif olarak  Devrek Stadı’nı gösterdiklerini belirtti. Yeni sezonun yaklaşması üzerine İl Güvenlik kurulu toplantıları yapılmaya başlandı. Bu kasmamda dün yapılan

Spor Güvenlik Kurulu’nda müsabakalarını güvenliği konularında çeşitli kararların alındığı belirtirli. Konu hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Süleyman Caner, şu bilgilere yer verdi,“  Sezonun İlk güvenlik kurulu toplantısını yaptık.Önceki günlerde  oynana süper kupa finalinde hoş olmayan olaylar nedeniyle Türkiye çapında İçişleri Bakanağı ile Gençlik Spor Bakanında katılımıyla temle konferans sitemiyle önce bir toplantı yapıldı. Sonra kendi aramızda Sayın Valimizin Başkanlığında İl Spor  Güvenlik Turu toplandı. Stat konusunun belirlenmesi gündemdeydi. Şu anda mevcut stadın inşaatı hızla devam ediyor. Sayın il Müdürümüzün önderliğinde yapım şirketi en az 100 elemanla birlikte çalışmaya devam ediyor. Sayın İl Müdürümüzün 26 Ağustos’ta bitmiş bir şekilde teslim alacaklarını  belirtti. Ama şu anda inşaat devam etiği için bir stat göstermemiz lazım. Bizde alternatif  olarak Devrek stadını gösterdik. İnşaat biter ve hemen bize teslim ettikleri andan itibaren ilk maçımızı oynamak istiyoruz. Bununla ilgili  çalışmalar sürüyor. Diğer kararlar isme artık statlarda şiddet olmaması için, küfür olmaması yönünde gerekli önlemleri Sayın valimizin önceliğinde alma konusunda kara verdik”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldakspor kömürspor süleyman caner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017