TURANLI’NIN ÖNERİSİ İLE WHATSAPP GRUBU KURULACAK

Demir ve ekibinden Turanlı'ya ziyaret

TURANLI’NIN ÖNERİSİ İLE WHATSAPP  GRUBU KURULACAK
Bu içerik 1670 kez okundu.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Kemal Demir ve yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'yı ziyaret etti. 

Futbol İl Temsilcisi  Metin  Malkoç ve ASKF Yönetim Kurulu Üyesi  Kemal Harmankaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'ya amatör spor  kulüpleri  hakkında bilgiler içeren dosya sunuldu. Turanlı ve ziyaretçileri, Zonguldak'ta amatör sporun yapısı ve sorunlarını konuşarak fikir alışverişinde bulundu.

WHATSAPP  GRUBU KURULACAK

Ziyaret sırasında Emniyet Müdürü  Ahmet Metin Turanlı’dan  örnek teşkil edecek bir öneri geldi. Zonguldak’ta faaliyet gösteren tüm kulüplerin yetkili kişileri, ASKF ve Emniyet’in yer aldığı bir WhatsApp Grubu  kurulacak. Kulüpler sahalarda yaşadıkları sıkıntıları  ve isteklerini bu gruba yazarak video görüntüsü ve fotoğraf atabilecek. Mesajları  direkt görecek olan İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, sıkıntıların giderilmesi  konusunda anında  müdahil olacak.

WhatsApp Grubu  Merkez, Çaycuma, Kilimli ve Ereğli grupları olarak ayrı ayrı kurulacak. Grubun  kurulması için kulüp  yetkilileri 25 Ağustos’a kadar  güncel olan telefon numaralarını ASKF’ye bildirecek. ASKF’de grup kurulması için numaraları  Emniyete iletecek. Bu şekilde  özellikle şiddet olmak üzere sahalarda yaşanan bir çok sıkıntının  önüne geçilmesi  hedefleniyor.

HABER: ERCAN AYGÜN

ahmet metin turanlı zonguldak haberleri son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017