Amatörlerin kitapçığı çıktı

Amatörlerin kitapçığı çıktı
Bu içerik 462 kez okundu.

2017-2018 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları kitapçığı yayınlandı. 2017-2018 sezonunda amatör futbol müsabaka ve disiplin uygulamaları, amatör lisans işlemi bedelleri, amatör liglerde yaş, statü, liglerin başlangıcı ve bitiş tarihlerinin yer aldığı uygulama esasları, 4 Ağustos 2017 tarihli TFF Yönetim Kurulu toplantısında kabul edilerek 7 Ağustos 2017 tarihinde TFF internet sitesinde yayınlandı. Kitapçık önümüzdeki günlerde  Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nda dağıtılmaya başlanacak.

KULÜPLERE TEŞEKKÜR  ETTİ

Konu hakkında  bilgi veren Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, öncelikle 2 Ağustos’ta yapılan il temsilciliği seçimlerine katılan tüm kulüp yöneticilerine teşekkür ederek şöyle konuştu”  Futbol il temsilciciği seçimlerinde beni tekrar bu göreve layık gören kulüplere teşekkür ediyorum. İnşallah  hep birlikte güzel bir çalışma performansı sergileyerek Zonguldak’ta amatör futbolu daha iyi yerlere getireceğiz. Tertip  komitesi seçimlerin ve  sezon planlamasını ise önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantılarda belirleyeceğiz”

  KİTAPÇIK BASILDI

Yeni sezonda  futbol liglerinde uygulanacak olan statü ve kuralları belirleyen kitapçıkların basıldığını anlatan Malkoç, konu ile ilgili şu bilgileri verdi;” 2017-2019 sezonu futbol liglerinde uygulanacak esasları belirten kitapçık 7 Ağustos tarihinde Futbol Federasyonu  internet sitesinde yayınlandı. Ayrıca ASKF’nin sitesine koyduk. Kitapçıkların basımı  tamamlanmak üzere. Önümüzdeki hafta içinde bize gönderilecek. Sizde buradan kulüplerimize dağıtacağız.2017-2018 sezonu planlamasında bazı alt yapı kategorilerinin başvuru tarihleri değişmiş. Bu nedenle bazı  kategorilerde maçları erken başlatmayı düşünüyoruz. Önümüzde yoğun bir gündem var. Yeni sezon hazırlıklarına başladık.ben yeni sezonunda tüm kulüplere başarılar diliyorum.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR