“Sorun devlete değil şehirde”

“Sorun devlete değil şehirde”
Bu içerik 363 kez okundu.

“Sorun devlete değil şehirde”

Vali Çınar’dan çarpıcı tespit

 

 

Zonguldak Kamu-Sen Başkanları Vali Ahmet Çınar’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette; Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ile birlikte, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören, Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek, Türkiye Enerji-Sen Şube Başkanı Selami Yoğurtçu, Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Arzu Kara, Türk Diyanet Vakfı-Sen Şube Başkanı Halil Korkmaz, Türk Tarım Orman-Sen İl Başkanı Mithat Bağcı, Türk Ulaşım-Sen il Başkanı Dinçer Kamış’da hazır bulundu.

 

 

 

*****

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ziyarete Vali Ahmet Çınar’a üzerinde Atatürk ve Türk Bayrağı resmi olan bir tablo hediye etiler ve birlikte toplu halde hatıra resmi çektirdiler.

Vali Ahmet Çınar’a hastane konusundaki girişimleri nedeniyle teşekkür etiğini belirten Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, "Bizler Türkiye Kamu-Sen olarak Hak yolunda, Haktan ayrılmadan, Hak alma mücadelesi vermeye çalışan bir sendikayız. En büyük temennimiz kamu kurumlarında yaşanan ufak tefek sıkıntıları çözüm bulması arkadaşlarımızın kamu kurumlarında çalışan tüm arkadaşlarımızın huzurlu bir şekilde, Türkiye Cumhuriyeti Devletine hizmet etmektir. Tabi bunları temenni ederken de kamu kurumlarında bir çok sıkıntılarla karşı karşıyayız. Genel merkezimizin siyasi iradesi ve istişareleri ile sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz. Ben sizin Zonguldak’ımıza gelir gelmez yaptıklarınız ile ciddi manada hizmetimizin olacağını düşünüyorum. Öncelikle Hastane yeri ile ilgili girişiminizin bir an önce sonuçlanmasını ve şehrimize artık yakışır bir hastanenin özellikle Türk sağlık Sen tarafından Valiliğimize iletilmiş olan kompleks bir hastanenin şehrimize kazandırılması yöndeki çabalarınızı takdirle karşılıyoruz" dedi.

VALİ ÇINAR, KADİR BACIOĞLU’NA SORDU

Vali Çınar'da, "Kadir Bacıoğlu'na hastane yerinin uygun olup olmadığını sorması üzerine Bacıoğlu, “Hastane yerinin uygun” diyerek cevapladı.

Söze giren Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Arzu Kara'da "Sizin için uygun olan Hastane yeri bizim içinde uygundur" şeklinde konuştu.

VALİÇINAR: SORUN ŞEHİRDE

Vali Ahmet Çınar’da konuşmanı devamında, "Devletin zaten sorunu yok. Sorun şehirde para hazır, her şey hazır, niyet var, yer konusu çözülememiş"  diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017