250 TL’yi çok görmeyin (Videolu Haber)

250 TL’yi çok görmeyin (Videolu Haber)
Bu içerik 2267 kez okundu.

Spor-Toto İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldakspor’un Kulüp Başkanı Süleyman Caner, yeni sezon hazırlıkları hakkında bilgiler verdi.

Sezona iyi bir kadro ile girmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Caner, maddi imkan buldukları  taktirde 3-4 transfer yapmayı amaçladıklarını söyledi. Caner şöyle konuştu,” Sezonun ilk çalışmasını kendi tesislerimizde yaptık. Daha sonra Kızılcahamam’da  iki hafta süre ile bir kamp yaptık. Son etap kamp çalışmasını ise  Abant’ta yapıyoruz. Birkaç tane sakat oyuncumuz var. Onların tedavileri devam ediyor. Aramıza yeni katılan oyuncular var. İyi bir takım olma yolunda ilerliyoruz.”

 

DESTEK  YETERSİZ KALIYOR

Şehirden yeterli desteği görmediklerini anlatan Caner, sözlerini şöyle sürdürdü,”  Biz kısıtlı imkanlarla  bir şeyler  yapmaya çalışırken şehirden  gerekli desteği alamıyoruz. Diğer il ve ilçe takımlarına bakıyoruz, kenetlenmişler. Biz ise bu kenetlenmeyi hala yakalayamadık. Bu konuda önceki ve şimdiki valimiz, önceki ve şimdiki emniyet müdürümüz bizi anlıyor destek veriyor. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Şehrin ileri gelenlerinden ve iş adamlarından destek göremiyoruz. 250 TL’ye 4000 tane kombine kart bastırdık. Henüz 4’te birini bile satamadık. Dörtte birinin yarısını bile satamadık. Neymiş efendim 250 TL çokmuş, Diğer illerde bu kadar pahalı değilmiş. Buna böyle baktığımız sürece bir başarı elde edemeyiz. Bunu bilet parası olarak değil de takıma yardım olarak görsünler. Takıma destek olarak görsünler. İlla vereceğiniz paranın izleyeceğimiz maç sayısına denk gelmesi  gibi bir durum söz konusu değil. Bunu kulübe yardım olarak görsünler. Kombine konusunda  hiçbir aşama  kaydedemedik. Ben bu konuda tüm şehirden destek bekliyorum. Destek konusunda zayıfız. İnşallah bundan sonra destek görürüz”

süleyman caner zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017