BELDELER TAMAM, SIRA İLÇE KONGRELERİNDE

BELDELER TAMAM, SIRA İLÇE KONGRELERİNDE
Bu içerik 1631 kez okundu.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, geçtiğimiz  hafta sonu beldenin kongresinin gerçekleştirildiğini söyledi.

Önümüzdeki süreçte ilçe kongrelerinin tarihlerinin belirleneceğini söyleyen Özbakır: “Türkiye’de nüfusu 5 bini geçen 36 bede var. Bunların 4 tanesi bizde. Bunlar Çatalağzı, Filyos, Çaydeğirmeni ve Gülüç beldeleri. Bu 4 beldemizde hafta sonu seçimlerimizi yaptık. Yeni belde teşkilatlarımızı kurduk hayırlısıyla görevlerine başladılar.

Teşkilatlarda bazı yenilikler oldu. İlçelerin kongre sürecinde ise sanıyorum Eylül 15’ten sonra, Ekim gibi olacak. İlçe kongre tarihleri şu an tespit edilmedi. Gelen talimatlara göre onları da kongrelerini yapacağız” dedi.

GENEL MERKEZİMİZ NEYİ TAKDİR EDERSE O OLACAK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın, “Teşkilatlarda metal yorgunluğu var, Bazı değişiklikler olacak” sözlerini değerlendiren AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır, “Yani Bu konuda kesin bir şey söyleyemem. Takdir yukarısının. Onlar gerekli istihbarat ve incelemeleri yapacaklar ve kendileri neyi takdir edeceklerse ona göre yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017