Vali Çınar, Protokolü polis evinde ağırladı... (Videolu Haber)

Vali Çınar, Protokolü polis evinde ağırladı... (Videolu Haber)
Bu içerik 5987 kez okundu.

Vali Ahmet Çınar protokol ile bir araya geldi, gündemi değerlendirdi

Lauvar alanında birinci olan proje değerlendirilecek

 

Vali Ahmet Çınar, Polis Evi’nde Zonguldak protokolü ile bir araya geldi.

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Alay Komutanı Albay Gökhan İnan, TSO Başkanı Metin Demir, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu ile çok sayıda daire müdürü toplantıda yer aldılar.

ÇINAR: HASTANEYE YENİ YER KONUSUNDA HEMFİKİR OLDUK

Toplantıyı değerlendiren Vali Ahmet Çınar, toplantıda yeni hastane yeri ve lauvar alanı konularında görüşmeler yaptıklarını belirttiği konuşmasını şöyle sürdürdü: “Şehir yöneten ve şehrin yönetilmesinde etkisi olan kurumlarla birlikte öğle yemeği yedik. Özel bir gündem yoktu genel konuları tartıştık böyle istişareler çok faydalı olup koordinasyonu sağlıyor. Burada yeni söyleyebileceğimiz şehrin ana meselesi ve bütün insanların hizmet gördüğü hastaneyle ilgili olarak yeni bir yer konusunda arkadaşlarla istişare de bulunduk. Oranın uygun alacağına sağlık teşkilatındaki yönetici arkadaşlar hem bizler hem Ticaret Sanayi Odası dahil herkes hemfikir olduk. Ufak tefek bürokratik işlemler var onları da çok hızlı bir şekilde koordine olarak çözebileceğimiz düşünüyoruz” dedi.

BİRİNCİ OLAN PROJE DEĞERLENDİRİLECEK

Lavuvar alanı konusunda daha önce yapılan yarışmada dereceye giren projeyi tekrar değerlendirmeye alınacağını belirten Ahmet Çınar, sözlerine şu şekilde devam etti: “Lauvar alanı ile ilgili olarak, TTK Genel Müdürümüz, Defterdarlık hep birlikte konuşup istişare ettik. Lauvar alanı ile ilgili daha önceden ulusal yarışma ile verilen bir proje var. Bu projenin de arkadaşlarımız güzel olduğunu söylediler. Biz de yeniden inceleyip Lavar alanında ki o projeye uygun hale getirilerek bu şehre bir güzellik şehrin insanlarına bir kolaylık ve sosyal alan oluşturma anlamında çok önemli bir adım olacaktır. Hep birlikte Zonguldak'a Zonguldaklara hizmet etmek anlamında görevlendirilmiş insanlarız. Yaptığımız toplantılarla birlikte iyi sonuçlar alacağımıza inanıyor, güveniyoruz. Her geçen gün daha iyi daha yeni şeyler olacaktır."

ÖZBAKIR: TOPLANTIDA GÜZEL FİKİRLER ORTAYA ATILDI

Zonguldak Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’da: "Valimize teşekkür ediyoruz. Daire müdürleri ile birlikte bizleri bir araya topladı. Güzel fikirler ortaya atıldı. Bunların değerlendirilmesi lazım ancak biraz zamana bağlı hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Bu yerleri olgunlaştırıp kamu ve vatandaşımızın hizmetine sunarsak güzel olacaktır iyi olacaktır diye düşünüyorum" diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi ahmet çınar vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan Hüseyin     2017-08-08 Yeni Asma tünellerinin çıkışında Akaryakıt denilen mevki de TTK nın güzel bir yeri var.Demiryolu bile geçiyor.TOKİ ye de çok yakın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017