Bomba yüklü belediye kamyonunu bilmiyor musunuz?..

Bomba yüklü belediye kamyonunu bilmiyor musunuz?..
Bu içerik 802 kez okundu.

Ak Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, TBMM’nde yaptığı bir konuşmanın ardından HDP sıralarından gelen sataşmalar üzerine, Meclis kürsüsünde yeniden söz alarak,   “Benim ifadelerim açık. Belediyelere kayyum tayin edilmesinin gerekçelerini hepimiz biliyoruz. Belediye kamyonunda 100 kilo bomba yakalandığını siz bilmiyor musunuz? Van Belediyesine ait araç. Diyarbakır’da belediye araçlarına el konulurken hendek kazan iş makinalarını siz bilmiyor musunuz?  Bunlar hem yargı hem idari makamlarca soruşturuluyor. PKK’lı teröristlerin 11 polisi şehit ettiği bombalı saldırıda kullanılan çöp kamyonunun HDP’li Cizre Belediyesine ait olduğunu siz bilmiyor musunuz? Bunlar yargı dosyalarında var ve yargının soruşturduğu konular. Van’da öldürülen teröristlerin belediye aracından çıktığını siz bilmiyor musunuz? Aslında bunları çok iyi biliyorsunuz.  Darbecileri şımartıyorsunuz derken “Kontrollü darbe” söylemi FETÖ’nün tüm dünyaya yaymak istediği bir söylemdir. Bu söyleme alet olan, bunu tekrar eden FETÖ’nün ekmeğine yağ sürmektedir, darbe sanıklarını şımartmaktadır. Bundan daha açık bir şey  var mıdır?”

Sayın Tunç’un, TBMM’nde yaptığı konuşmada “ Küresel güçlerin FETÖ’yü maşa olarak kullandığına” ilişkin ifadeleri yüzde yüz doğrudur. Öyle ki, bu durum sadece FETÖ mensubu teröristlerin değil, aynı zamanda PKK-YPG terör örgütü yöneticisi konumundaki “itirafçı” teröristlerin ifadeleri ile de su götürmez bir biçimde kanıtlanmıştır.

Yeni Adım’da, PKK-YPG yöneticisi bir itirafçının, FETÖ-PKK-YPG ve yabancı gizli servislerinin ittifak halinde ülkemize karşı nasıl bir hainlik içinde oldukları birinci sayfadan 8 sutuna manşet olarak yayınlandı.

Kan donduran bu itiraflar, Sayın Tunç’un daha önce yaptığı açıklamalarda söylediği gibi, ülkemizin nasıl bir uçurumun kenarından döndüğünü de açıkça gösteriyor.

PKK-YPG yöneticisinin itirafları arasında, FETÖ’cü subay ve polislerin, PKK-YPG’li teröristlere nasıl yol verdiği, Türk jetlerinin bombalayacağı mevkilerin önceden teröristlere nasıl haber verildiği, CIA ve … gizli servislerinin bölgedeki terör örgütlerine nasıl destek olduğu, PKK-YPG içindeki çok iyi yetiştirilmiş MİT ajanlarının, FETÖ tarafından deşifre edilip, nasıl infaz ettirildiği, Yılmaz Tunç’un da işaret ettiği gibi bölgedeki bazı belediyelerin terör örgütlerine nasıl yardım ve yataklık ettiği, belediye araçları ile bomba, silah ve mühimmat taşındığı, belediye iş makineleri ile bıomba çukurları açıldığı, FETÖ’cü teröristlerle, PKK ve YPG’li teröristlerin aynı merkezlerde eğitim gördüğü ve daha pek çok ihanet belgesi yer alıyor.

O halde, PKK ve YPG ile birlikte FETÖ’nün de sözcülüğünü üstlenmiş olan HDP milletvekillerine, Ak Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’un, sataşmalara yanıt olarak verdiği soruları tekrar etmek gerekiyor.

Belediye kamyonunda 100 kilo bomba yakalandığını siz bilmiyor musunuz?

Bomba tuzaklamak için hendek kazan iş makinelerini siz  bilmiyor musunuz?

PKK’lı teröristlerin 11 polisi şehit ettiği bombalı saldırıda kullanılan çöp kamyonunun HDP’li Cizre Belediyesine ait olduğunu siz bilmiyor musunuz?

Van’da öldürülen teröristlerin belediye aracından çıktığını siz bilmiyor musunuz?

Elbette biliyorsunuz…

Vallahi biliyorsunuz…

Billahi biliyorsunuz…

PKK’nın, YPG’nin, FETÖ’nün dümen suyunda, bile bile gidiyorsunuz.

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017