“Çaycuma’da müthiş gelişmeler olacak”

Hüseyin Özbakır Çay-Der kongresine açıkladı

“Çaycuma’da müthiş gelişmeler olacak”
Bu içerik 671 kez okundu.

Ramazan Taşdemir güven tazeledi

Çaycumalılar Derneği (Çay-Der) ilk kongresini yaptı.

Kongrede konuşma yapan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hüseyin Özbakır, “Çaycuma’nın yıldızı parlamak üzere. Biliyorsunuz Filyos Projesi hızla devam ediyor. Çaycuma'da müthiş gelişmeler yaşayacağız” dedi.

 

Yaklaşık 5.5 ay önce kurulan Çaycumalılar Derneği, ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Cumartesi günü Genel Maden İşçileri Sendikası Salonu’nda yapılan genel kurula AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Gurbet Altay, bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetliler ve üyeler katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren ÇAY-DER Başkanı ramazan Taşdemir, kısa zamanda büyük işler başarmayı hedeflediklerini kaydetti.

Ardından konuşma yapan GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci’de, Filyos projesi ile birlikte Çaycuma ve Zonguldak’ın daha da gelişip kalkınacağını kaydetti.

Son olarak ise AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır konuşma yatı. Özbakır konuşmasında sivil toplum kuruluşların önemine değindi. Çaycuma’nın Zonguldak’ın parlayan yıldızı olacağını, Filyos projesinin de hızla devam etiğini ifade etti.

Hüseyin Özbakır, “Sivil toplum kuruluşları şehrimizin tanıtımı açısından çok büyük hizmetler yürütmektedir. Bu eksikliği Çaycuma'da hissetmekteydik. Sağ olsun Ramazan Taşdemir başkanımız Bu eksikliği giderdi ve sizlerle bir araya getirdi. Çaycuma’nın yıldızı parlamak üzere. Biliyorsunuz Filyos Projesi hızla devam ediyor. Çaycuma'da müthiş gelişmeler yaşayacağız arkadaşlar. Derneğe de ihtiyacımız vardı ve bu eksiklik de giderildi. İnsanlarımızı uyandırmak, onların önünü açmak, bizleri vekilleri yönlendirmek açısından derneğimizin çok kıymetli faaliyetler göstereceğini inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. Ülkemizde Çaycuma’mıza Zonguldak’ımıza hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum”dedi.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ:

Tek liste ile gidilen kongrede Mevcut Başkan Ramazan Taşdemir Güven tazelerken yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU: Ramazan Taşdemir, Muhammed Özdemir, Erkan Üstüntaş, Kenan Esat Topuz, Abdullah Yüzlü, Akın Demirsoy, Naciye Alan, Nusret Eryılmaz, Hasan Aydın, Nadir Topuz, Mahir İmam, Erol Alazoğlu, Ali Öncü, Akif Port, Levent Abdireisoğlu, Hayri Demir, Hayri Tasmacı, Cemaletin Akyol, Ercan Karakuş, Teoman Temelkuran.

DENETLEME KURULU: Volkan Yıldız, Yüksel Yirmibeşcik, Onur Sarıçelebi.

Görev dağılımı daha sonra gerçekleştirilecek.

(HABER-ERCAN DEMİR)

çaycuma zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017