“Emniyet teşkilatının yardımcısıyız” (Videolu Haber)

Zonguldak Şubesi’nin açılışını gerçekleştiren Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar, “Emniyet teşkilatını yardımcısıyız” dedi.

“Emniyet teşkilatının yardımcısıyız” (Videolu Haber)
Bu içerik 670 kez okundu.

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Zonguldak Şubesinin açılışı Cumartesi günü yapıldı. Törene; Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar, Derneğin Zonguldak Şubesi Başkanı Beşir Aslantürk, Zonguldak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Avcı ile dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelasını Genel Başkan Mustafa acar, Şube başkanı Beşir Aslantürk ile birlikte kesti.

Daha sonra plaket takdimleri yapıldı

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı  Mustafa Acar, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’ya verilmek üzere plaketini İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Avcı'ya takdim etti. Acar peşinden İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Avcı'ya desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

Daha sonra da, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Zonguldak Şube Başkanı Beşir Aslantürk, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar’a madenci heykeli ve Devrek bastonu hediye etti.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ..

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar birlikte başaracaklarını belirtti.

Polislerin emekli olduklarından sonra boşluğa düştüklerini ve dernek olarak onlara sahip çıktıklarını belirten Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar, “Bizim ana gayemiz Türkiye'de emekli olmuş ve görevden ayrılış ve görevden ayrılmış arkadaşlar çok duygusal oluyor. Emekli olduktan sonra bir boşluğa düşüyorlar. Biz bu değerlerimize sahip çıkacağız. Ve Ben inanıyorum ki başlangıç olarak bu ufacık yer gönüllere taht kuracaktır. Ve Bir dahaki gelişimizde daha büyük yerleri nasip edecektir. Bizim gayemiz devletimizin yanında, hükümetimizin yanında ve bakanımızın yanında, emniyet müdürümüzün yanında halkın hizmetindeyiz. Her ne kadar emekli olsak da tecrübelerimizle, bilgilerimize yaramaz insanların ensesinde is ve ensesinde olmaya devam edeceğiz. Emniyet teşkilatının yardımcısıyız ve kurduğunuz Güvenlik Şirketi de emniyete yardım için kuruldu. Emniyet teşkilatı ile birlikte Tek Yumruk olarak Türkiye'nin her tarafında bu güvenliği sağlayacağız. Halkımız huzur içinde yatacak Yatacak, huzur içinde işine gidecek, Çoluk çocuk huzur içinde okula gidecek ve mutlu olacaklardır. Bunu da başaracağız ya başaracağız. Sizlerle başaracağız Sağ olun var olun” ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri habenr polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017