Terakki kongreye gidiyor

Terakki kongreye gidiyor
Bu içerik 1063 kez okundu.

Zonguldak’ın köklü kulüpleri arasında yen alan Terakkispor, Olağan Üstü Genel Kurul yapmaya hazırlanıyor.

Yeni sezonda birinci kümede mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Şenol Yavuz, görevi bırakıyor.

1 hafta sonra yapılacak olan Kongre’de Ali Ar Başkanlığa seçilecek.

Takımı birinci kümeye çıkartan Başkan Şenol Yavuz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Genel Sekreter Şenol Kadem, yaptığı açıklamada şunları söyledi, “ Öncelikle bu zamana kadar kulübümüze hizmet eden Başkanımız Şenol Yavuz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Futbol  anlamında kapanmış olan kulübümüzü yeniden canlandırdı.  Takımımızı şampiyon yaparak hizmetini tamamladı. Camiamız adına kendilerine teşekkür ediyorum. İkinci amatör kümede şampiyon olarak birinci amatör kümeye çıktık. Aynı  kadromuza yapacağımız birkaç takviye ile birinci kümede  mücadele edeceğiz. Doktor Şenol Yavuz’un Başkanlık görevini bırakma kararı üzerine Olağanüstü Genel Kurul kararı aldık. Camiamızın içinden yeni yönetim kurulu oluşturuyoruz.  Başkanlığa iş adamı Ali Ar’ı getireceğiz. İnşallah yeni yönetimle birlikte birinci kümede başarılı sonuçlar alacağız. Takımımızı geçtiğimiz sezon çalıştıran Nahit Zülfikar hocamızla  devam etmek istiyoruz. Bizim düşüncemiz bu şekilde.

Kongre sonrası Nahit Hocamızla  oturup konuşacağız. Eğer kabul ederse yola  devam edeceğiz. Terakkispor olarak sadece futbol branşında değil diğer branşlarda da  faaliyet göstererek  gençlere spor yaptırmaya devam edeceğiz”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Altan Yontan     0000-00-00 Seçilecek olan yeni Başkan ve Yönetime şimdiden yeni sezonda başarılar diliyorum.Saygılarımla.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017