BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR
Bu içerik 843 kez okundu.
2017-2018 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu Batı ve Orta Karadeniz Veteranlar Futbol Ligine başvurular devam ediyor.

 
BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

 
Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) tarafından düzenlenen ve Masterler ve Veteranlar Futbol liginde yer almak isteyen takımlarımız için başvurular başladı ve devam ediyor.

 
TAKIMINI KUR LİGİMİZE KATIL

 
TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan'ın yaptığı açıklamaya göre; "2016-2017 Sezonunda Türkiye genelinde 53 takımla oynanan ve bölgelerinde şampiyon olan takımlarımızla bir sezonu daha geride bıraktık. 2017-2018 TMVFL Veteranlar Futbol liginde yer almak isteyen takımlarımız için başvurular başladı. 40 yaş ve üzerinde ki futbolcuların yer aldığı ligimizde takımlarımız başvuru da bulunabilirler. İster önceden futbol oynamış isterse oynamamış tüm futbol tutkunlarını aramızda görmek istiyoruz. "Takımını kur ligimize katıl. Sen de bu heyecanı yaşa" dedi.

 
BATI VE ORTA KARADENİZ İKİ AYRI GRUP OLUYOR

 
2017-2018 TMVFL Veteranlar Futbol ligi Karadeniz planlamasında Batı ve Orta Karadenizi iki grup halinde düşünüyoruz. Ligimizde yer almak isteyen takımlarımız için büyük kolaylıklar getirecek bu çalışma ile ilgili planlamalar tüm hızıyla devam ediyor. 2017-2018 TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Veteranlar Futbol liginde yer almayı düşünen iller ve takımlar için başvurular devam ediyor.

 
ÜNLÜLER ARAMIZDA

 
Ayrıca Doğan, daha önce Milli Takımda oynamış Ergün Penbe, Celil Sağır, Ümit Karan gibi yıldızlarında yer aldığı TMVFL Veteranlar Futbol Ligine başvurular başladı. Başvurularınızı www.tmvfl.com adresinden yapabilir ya da benimle iletişim sağlayabilirsiniz" dedi.

 
YENİ SEZON EKİM'DE BAŞLIYOR

 
Ayrıca Doğan, "2017-2018 TMVFL Veteranlar Futbol Sezonu 14-15 Ekim tarihlerinde başlayacak olup ligimizin kura çekimi de 30 Eylül'de gerçekleştirilecektir" dedi.
TMVFL Ali Doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017