Metin Malkoç’a güven oyu

Metin Malkoç’a güven oyu
Bu içerik 875 kez okundu.

83 Kulüpten 56’sının oyunu alan Metin Malkoç, yeniden futbol il temsilciliğine seçildi

2 Yılda bir yapılan Futbol  İl Temsilciliği seçimi  yapıldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu toplantı salonunda yapılan seçimlere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet Karayılmaz, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı  Kemal Demir, Futbol Saha Komiserleri  Derneği Başkanı Bülent Tuna ve kulüp temsilcileri  katıldı.

BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLADIK

Seçimlerin açılış konuşmasını yapan ASKF Başkanı Kemal Demir, katılımdan  duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu,” Katılan tüm kulüplere teşekkür ediyoruz.  Katılımın fazla olması amatör kulüplerin birlik-beraberliği sağladığını gösteriyor. İnşallah birlik-beraberlik içinde Zonguldak futbolunu daha iyi yerlere getireceğiz. Futbol il temsilcimiz 2 yıl süre ile  görev yapacak. Ben hayırlı olmasını  temenni ediyorum”

 

FİLYOS’A SAHA KAZANDIRACAĞIZ

Seçimlerden önce  bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, spor tesisleri hakkında bilgi verirken Filyos Beldesine saha kazandırma  adına  kendilerine destek olan Demir ailesine  teşekkür etti. Karayılmaz, şunları söyledi,  Sevgili kulüp temsilcilerimiz. Futbol camiasının  değerli temsilcileri. Burada 2 yıl süre ile görev yapacak olan Futbol İl temsilcisini  belirlemek için toplanmış bulunuyoruz. Yeni bir sezon yeni bir heyecan. Yaptığınız özverili görevlerden dolayı hepinizi taktirle karşılıyorum. Amatör kulüplerde  yöneticilik yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Kulüpleri biraz olsun rahatlatmak ve Zonguldak’ta futbolun gelişmesi adına tüm adımları atmaya  çalışıyoruz. Tesis açısından da önemli gelişmeler oluyor. Merkez’de bir tek Fener sahası olduğundan takımlarımızın antrenman yapma konusunda sıkıntıları vardı. Fener sahasının üstünde bulunan  toprak sahayı sentetik yaptırdık. 10-15 gün içinde hizmete girecek. Merkez kulüplerinin  soyunma odası sıkıntısını gidermek için Karaelmas Kemal Köksal Stadyumda kale arkasına  soyunma odaları yapacağız. İnşallah 2018 yatırım programına aldıracağız. Filyos’ta bir saha sıkıntısı vardı. Yaptığımız görüşmeler sonrasında sayın Demir ailesi  gereken ilgiyi ve hassasiyeti gösterdi. Kendilerine  buradan kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Eski sahanın bulunduğu arsayı hiçbir ücret almadan  Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağışlayacaklarını  belirtiler. Sahanın  yapılması için Bakanlığımızda girişimlerimiz  oldu. İnşallah Filyos Beldesine  güzel bir saha kazandırmak istiyoruz. Ben Demir ailesine bir kez daha  teşekkür ediyorum. Gökçebey’de saha yok.  Eski sahanın yerine hastane yapılıyor. Bizim oraya yeni bir saha  kazandırmak için girişimlerimiz sürüyor. Ereğli ilçesindeki mevcut sahamız ihtiyaca karşılık vermiyor. Çünkü çok kulüp var. Oraya bir saha kazandırmak için görüşüyoruz. Merkeze bir saha daha yapmak için çalışmalarımız var. Nebioğlu Beldesine bir saha projemiz var. Beycuma Beldemize   saha yapım çalışmaları başladı. Diğer yerlerde saha anlamında bir sıkıntımız  yok. Yukarıda belirttiğim projeleri  2018 yılı yatırım programına aldırırsak saha anlamında bir sıkıntımız kalmayacak.  Ayrıca Bakanlığımız öncülüğünde ASKF  ile yaptığımız girişimler sonrasında tüm kulüplere malzeme yardımı yapacağız. İnşallah yeni sezon öncesinde tüm kulüplere malzemeleri dağıtacağız. Derdimiz futbol. Bizler sizlere daha  iyi hizmet etmek  için elimizden geleni yapacağız.  Ben bu vesile ile futbol il temsilciliği seçimlerinin  hayırlı olmasını  temenni ediyorum”

MALKOÇ GÜVEN  TAZELEDİ

 

Konuşmaların andından  seçime geçildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’ın divan başkanlığı yaptığı seçimlerde mevcut il temsilcisi  Metin Malkoç’un karşısına  rakip çıkmadı. 83 Kulüpten 56’sının katılımı ile gerçekleşen seçimlerde  Metin Malkoç, yeniden  Futbol İl temsilciliğine seçildi.  2 yıl süre ile  görev yapacak olan Metin Malkoç, kulüplere teşekkür ederek kulüplere  en iyi şekilde hizmet etmek için elinden geleni yapacağını belirtti. HABER: ERCAN AYGÜN

Metin Malkoç zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017