Serdal Acar İl Başkanı oldu

Serdal Acar İl Başkanı oldu

Serdal Acar İl Başkanı oldu
Bu içerik 1441 kez okundu.

Ülkücü İşçiler Derneği Zonguldak İl Başkanı Serdal Acar oldu

 

Ülkücü İşçiler Derneği Zonguldak İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, il başkanı Serdal acar olduğu bildirildi.

Ülkücü İşçiler Derneği Zonguldak İl Başkanı Serdal Acar yaptığı açıklamada, kendisini il başkanı olarak atandığını belirterek şunları söyledi:

EN KISA SÜREDE ÜYE VE İLÇE ATAMALARI YAPILACAKTIR

“Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyin tensipleri ile kurulmuş, Ülkücü İşçiler Derneği’nin Zonguldak ilimizde dalgalanacak sancağı ülkücü işçilerimizin milliyetçi ülkücü ruhu ile bir araya geleceği Zonguldak ülkücü işçiler derneğimizin kurucu ve ilk il başkanı olma şerefi Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanımız Sayın Hakan Kandemir ve Ülkücü işçiler Derneği Genel Merkezimizin takdirleri ile şahsıma verilmiştir Türk işçisine sahip çıkmayı onların hakkını savunmayı gayri milli unsurlara Türk işçisini muhtaç ettirmeme mücadelesi bu kutlu davanın Türk işçisine umudu olduğunu göstermiştir. Türk işçisinin ve İşsizlerin Zonguldak' ımızdaki mensuplarının da umudu olmak adına Ülkücü işçiler Derneği Zonguldak il Başkanlığı temellerini atmış bulunmaktayız. Zonguldak ta dikilen bu sancak ilimizdeki ülkücü işçilerimizin yalnız olmadığının ilk göstergesidir. Çeşitli kurum kuruluş ve özel sektörde çalışan; Tüm işçilerimizi Türk Milliyetçiliği ve Ülkücülük ruhu ile dalgalanan sancağımız altında birlik olmaya davet ediyoruz. Dernek olarak Vatanını milletini bayrağını seven tüm milliyetçi Türk işçilerimizin gerek iş güvencesi gerekse işçi hakları konularında birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek üzere Zonguldak Ülkücü İşçiler Derneği çatısı altında toplanmalarının rahmetli Başbuğumuz tarafından verilmiş bir görev olduğunu ülkücü işçilerimize tekrar hatırlatmak istiyorum.

İlimizin sanayi ve endüstri bölgesi olması işçi sayısının fazlalığı ve beraberinde ortaya çıkan iş güvenliği, iş sağlığı, işçi sağlığı ve işçi arkadaşlarımızın sosyal ve hukuksal hakları konusunda ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Ülkücü İşçiler Derneğimizin de destekleri ile işçilerimizin sorunları her daim gündemde tutulacak girişimler yapılacak projeler geliştirilecek ve sorunların çözümü noktasında aktif bir şekilde mücadele verilecektir. İlimizde her platformda ülkücü işçilerimiz temsil edilecek hakları savunulacaktır. Ülkücü işçilerimiz arasındaki sosyal ve kültürel bağları güçlendirmek dertlerine çare olmak görevimizdir. Siz Değerli Ülkücü işçi kardeşlerimize düşen görev ise derneğimize katılmak destek vermek ve dualarınızı esirgememektir. İlimizde Türk işçi hareketinin sancaktarlığını yapacak olan Zonguldak Ülkücü İşçiler Derneği İl başkanlığımız en kısa sürede üye kayıtları ve il yönetim kurumuzla ile birlikte ilçe atamaları yapılacaktır. Bu kutlu dava içinde görev almak ve destek olmak isteyen işçi arkadaşlarımızı bekliyoruz. Ülkücü İşçiler Derneği Zonguldak Kurucu il Başkanlığı sancağını tarafıma teslim ederek bizi bu onurlu ve şerefli göreve layık gören Genel Başkanımız Sayın Hakan Kandemir’ e ve Genel Merkez yönetimine Bu süreçte bizlere destek olan değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyor İl ve İlçe yönetimlerinde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’’

(HABER-ERCAN DEMİR)

serdal acar zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017